загрузка...

 

Серіал Хто ти? (Кто ты?) в HD 2018

Опис: Серіал "Хто ти?" - нова захоплююча детективна історія від каналу "Україна", над постановкою якої працював режисер Анатолій Матешко. Вісім загадкових злочинів належить розкрити героям картини "Хто ти?", а паралельно з цим будуть змінюватися і їх особисті взаємини, щось для них стане відкриттям, а щось захочуть змінити вони самі. У центрі сюжету серіалу "Хто ти?" - психотерапевт Інга Штефан (Катерина Кузнєцова), яка в силу обставин, що склалися змушена звернутися за допомогою в поліцію. Працюючи з людьми, допомагаючи їм долати життєві труднощі і проблеми, 34-х річна жінка, хотіла вона цього чи ні, ставала свідком їх особистих драм. І коли деякі з її пацієнтів загадково загинули, то головна героїня серіалу "Хто ти?" Вже не могла залишатися осторонь. А тут ще й наречений Інги несподівано зник, тому вона звернулася в поліцію. Кожні дві серії фільму "Хто ти?" - це нові розслідування, які Інга проводить спільно з хлопцями з відділу розслідування вбивств. А от зі слідчим, роль якого виконав Антон Батирьов, у головної героїні детектива "Хто ти?" Навіть виникло якесь негласне змагання, адже кожен з них - розумний, володіє хорошою інтуїцією і навичками справжнього детектива. Тільки ось підходи у них різні, хто ж перший нападе на слід злочинця? Або ж робота в парі виявиться більш результативною? Дивіться у новому шістнадцятисерійному детективі "Хто ти?" На каналі "Україна". Одночасно з поліцією, головна героїня серіалу "Хто ти?" Проводить і власне розслідування, щоб розібратися у всіх обставинах справи і зрозуміти психологію вбивці. Кожен раз, знайомлячись з матеріалами чергового злочину, вивчаючи факти і докази, Інга Штефан намагається відповісти на питання "Хто ти, підозрюваний у скоєнні злочину? Які мотиви тобою рухали?" Ну і звичайно ж подібний жанр був би сухим і не настільки захоплюючим без мелодраматичної складової, буде вона і в серіалі "Хто ти?". А кого вразять стріли Амура - здогадатися неважко... Прем'єру телесеріалу "Хто ти?" Канал "Україна" готує, можна сказати, з розмахом. Творці цієї картини заявляють, що спочатку дві серії будуть показані в кінотеатрах, після чого глядачі зможуть подивитися її і на телеекранах. Відзначимо, що в серіалі "Хто ти?" Задіяний чудовий акторський склад, тут знімалися Катерина Кузнєцова, Антон Батирьов, Ігор Пазич, Ярослав Гуревич, Мирослав Павличенко, Анастасія Матешко, Олег Примогенов, Ренат Сеттаров, Анна Лебедєва, Ольга Радчук та інші. Дивіться прем'єру багатосерійного детективу "Хто ти?" Вже в новому сезоні каналу "Україна". На нашому сайті ви також зможете подивитися всі серії серіалу "Хто ти" онлайн в HD якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Хто ти?
Російськомовна назва: Кто ты?
Жанр: детектив, кримінальний фільм
Cерій: 16
Рік: 2018
Країна: Україна
Режисер: Анатолій Матешко
Сценарист: Наталя Орлянская
Оператор: Артем Васильєв
Композитор: Владлен Пупков
Художник: Анна Присич
Продюсери: Ірина Заря, Ірина Чемерис, Наталя Стрібук
Кастинг-директор: Ірина Султанова
Актори: Катерина Кузнєцова, Антон Батиров, Ренат Сеттаров, Ігор Пазич, Ярослав Гуревич, Мирослав Павличенко, Анастасія Походенко-Матешко, Олег Примогенов, Ольга Радчук, Олена Світлицька, Олена Речич, Анна Лебедєва, Сергій Солодов, Максим Боряк, Аріна Петрова, Олег Щербина, Артур Новіков та ін.
Виробництво: УПС, ТРК Україна
Прем'єра: ТРК Україна

Загрузка...
загрузка...

загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube