загрузка...

 

Серіал Плата за порятунок (Плата за спасение) в HD 2018

Опис: Коли ти красива, успішна і не чекаєш від життя ніякого підступу, тому що попереду лише райдужні перспективи, все може змінитися в одну мить, залишаючи від колишнього щастя лише руїни... Ксенія Гальперіна, головна героїня нової чотирисерійній мелодрами "Плата за порятунок", ніяк не очікувала, що її такою безхмарний світ виявиться настільки крихким. Якби її запитали, чи щаслива вона, то відповідь б пішов миттєво: "Так!" У головної героїні міні-серіалу "Плата за порятунок" було все, про що може мріяти сучасна жінка: успішна кар'єра, коханий чоловік і очікуваний малюк. Уже зараз Ксенія працювала на посаді головного лікаря клініки, і це було лише початком її кар'єри. Одного разу в лікарню поступив пацієнт в дуже важкому стані. Він постраждав в ДТП і всі лікарі клініки вважали, що у нього немає шансів на порятунок. Все, але не Ксенія. Вона прийняла рішення сама провести операцію, успіх якої був вельми сумнівний. А далі сталося те, що круто змінило її життя, низка непередбачених подій, обставини, на які головна героїня мелодрами "Плата за порятунок" вже не могла вплинути, і молода жінка втрачає все: роботу, коханого чоловіка, дитину... А все, що відбувалося потім, виявилося чиїмось майстерно складеним планом - планом, який повинен був знищити її саму і все, що було їй близько... Режисером чотирисерійній мелодрами "Плата за порятунок" став Валерій Ібрагімов, добре відомий глядачам такими своїми роботами, як "Стрекоза", "Несладка помста", "На гойдалці долі", "Ментовські війни. Одеса" і багатьма іншими. Головну роль в серіалі "Плата за порятунок" виконала Ірина Таранник, а її партнерами на знімальному майданчику були Анатолій Руденко, Едуард Флеров, Регіна Мяннік, Олексій Смолка, Людмила Нільська, Заза Чантурія та інші. Дивіться прем'єру міні-серіалу "Плата за порятунок" вже з 15 жовтня в ефірі каналу "Інтер". А також на нашому сайті, де все серії серіалу "Плата за порятунок" будуть доступні онлайн в HD якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Плата за порятунок / Плата за спасение
Жанр: Гостросюжетна мелодрама
Cерій: 4
Рік: 2018
Країна: Україна
Режисер: Валерій Ібрагімов
У ролях: Ірина Таранник, Анатолій Руденко, Едуард Флеров, Регіна Мяннік, Олексій Смолка, Людмила Нільська, Заза Чантурія та ін.
Виробництво: Armada Films
Прем'єра: Інтер (Україна)

Загрузка...
загрузка...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube