загрузка...

 

Міні-серіал Помилковий лист / Мини-сериал Письмо по ошибке в HD 2018

Опис: Як вчинити, якщо в своїй поштовій скриньці ви випадково знайдете лист, відправлений вам помилково? для людини, яка написала його, втім як і для одержувача це може мати вельми трагічні наслідки, особливо якщо помилка виявиться не відразу... Телеканал "Україна" готовий поділитися своєю історією, яка так і називається - "Помилковий лист" ("Письмо по ошибке"). Така цілком життєва ситуація, як помилково адресоване послання, в мелодрамі "Помилковий лист" ("Письмо по ошибке") матиме досить драматичне, але разом з тим і захоплююче, продовження. Героям цієї картини належить пройти безліч випробувань і крутих поворотів, які підготувала їм доля разом з такою банальністю, як лист помилково... Втім, подробиці сюжету серіалу "Помилковий лист" ("Письмо по ошибке") поки що залишаються інтригою, зате є можливість поділитися деякими відомостями про творчу групу, яка приймала участь в створенні цього проекту. Отже, виробництвом міні-серіалу, а "Помилковий лист" ("Письмо по ошибке") - це чотирьохсерійка, займалася компанія Mamas Film Production, а керував на знімальному майданчику режисер Ігор Забара. І ось тут вже можна поставити знак оклику (!), адже глядачам добре знайомі роботи цього режисера, і це - суцільно успішні і популярні серіали, кожен з яких приносив каналам високі рейтинги: "Пес-2", "Пес", "Спокуса", "Спокуса-2", "Заборонене кохання", "Заради любові я все зможу", "Гречанка" і т.д. Ігор Забара в серіалі "Помилковий лист" ("Письмо по ошибке") працював разом з Христиною Забарою, яка тут виступила другим режисером. Звертає увагу те, що попередні роботи Ігоря Володимировича мали куди більше серій, але наважимося припустити, що і в чотирьох серіях нової картини глядачам буде більш ніж достатньо і загострення пристрастів, і переживань, і емоцій. А ще - зустріч з такою актрисою, як, наприклад, Ольга Сумська, яка виконала тут одну з ролей. У головних же ролях в міні-серіалі "Помилковий лист" ("Письмо по ошибке") глядачі побачать Єлизавету Фалей і Олександра Ведменского, а ось їх партнерами по знімальному майданчику стали Дарина Трегубова, Євгенія М'якенька, Аліція Омельчук, Михайло Досенко, Микола Бутковскій, Олександр і Володимир Юдіни та інші. Прем'єру чотирьохсерійної мелодрами "Помилковий лист" ("Письмо по ошибке") глядачі побачать вже 19 травня в ефірі телеканалу "Україна". А також на нашому сайті, де всі серії серіалу "Помилковий лист" ("Письмо по ошибке") будуть доступні онлайн в гарній якості HD і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Помилковий лист / Письмо по ошибке
Жанр: Мелодрама
Серій: 4
Рік: 2018
Країна: Україна
Виробництво: Mamas Film Production
Режисер: Ігор Забара
Другий режисер: Христина Забара
Оператор: П. Муравйов
Художник-постановник: Ю. Балан
Художник по костюмах і гриму: Н. Голуб
Звукорежисер: А. Коцюра
Кастинг: О. Мартинюк
Асистент по акторам: Вікторія Гулик
Продюсери: М. Квасова, Л. Липовецька
Виконавчий продюсер: Т. Ріка
Лінійний продюсер: Т. Глушич
У ролях: Єлизавета Фалей, Дар'я Трегубова, Ольга Сумська, Олександр Ведменскій, Євгенія М'якенька, Михайло Досенко, Аліція Омельчук, Микола Бутковський, Олександр Юдін, Володимир Юдін і ін.
Прем'єра: ТРК Україна

Загрузка...
загрузка...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube