загрузка...

 

Турецький серіал Кохання Мер'єм в HD 2018

Опис: Любов здатна не тільки творити чудеса, але і йти на величезні жертви - жертви, которрая кардинально змінюють життя, не знаходячи при цьому гідної відповіді від того, заради кого все це відбувається... Коли Мер'єм, головна героїня нової багатосерійної мелодрами "Кохання Мер'єм" ("Любовь Мерьем"), прийняла вкрай безрозсудне рішення, вона навряд чи припускала, на що себе прирікає. Але її порив був викликаний покликом серця, а він, як відомо, куди сильніше, ніж будь-які доводи розуму. Так, це був відчайдушний вчинок молодої і наївної дівчини, яка погодилася заради порятунку свого улюбленого навіть опинитися у в'язниці. Октай, коханий Мер'єм, став винуватцем ДТП, в якому загинула молода жінка. Його вина погіршувалася ще й тим, що, по-перше, молодий чоловік зник з місця події, а по-друге - загибла була в положенні, і разом з нею загинула ще ненароджена дитина. Для Октая це означало крах всієї його кар'єри, а йому пророкували блискуче майбутнє, він був вельми перспективним прокурором. На момент трагедії Мер'єм і Октай вже збиралися навіть одружитися, і любляча дівчина не могла мовчки спостерігати, як у її нареченого руйнується все життя. Мабуть про своє життя головна героїня серіалу "Кохання Мер'єм" ("Любовь Мерьем") якось не подумала, адже без роздумів взяла на себе всю провину, за що і була засуджена. Однак на цьому її біди не закінчилися, адже навіть відсидівши за гратами і вийшовши на свободу, в очах однієї людини вона як і раніше залишалася винною. Чоловік загиблої жінки Саваш жадав помститися, переслідуючи її і вважаючи саме Мер'єм вбивцею. Які повороти приготувала доля цієї наївної, але мужньої дівчини, невже ганьба і клеймо вбивці будуть і далі переслідувати її і яку роль у всьому цьому відіграє її коханий Октай - дивіться вже скоро в багатосерійної турецької мелодрамі "Кохання Мер'єм" ("Любовь Мерьем") на каналі "1+1". Як відомо, турецьке кіночтіво - це традиційний контент "Плюсів", на цей раз глядачам запропонують не просто турецька серіал, а адаптацію корейської драми, в оригінальній версії називалася "Таємниці кохання". Здається, що нова захоплююча історія у виконанні зірок турецького кіно не залишить байдужими наших глядачів, а особливо глядачок, і мелодрама "Кохання Мер'єм" ("Любовь Мерьем") займе гідне місце серед численних подібних східних кіноновел каналу "1+1". Дивіться прем'єру багатосерійної мелодрами "Кохання Мер'єм" ("Любовь Мерьем") на каналі "1+1", а також на нашому сайті, де все серії серіалу "Кохання Мер'єм" ("Любовь Мерьем") будуть доступні онлайн в хорошій якості HD і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Кохання Мер'єм / Любовь Мерьем / Meryem
Країна: Туреччина
Рік: 2018
Жанр: Мелодрама
Серій: 60
Виконавчий продюсер: Хюля Гюрсой
Продюсер: Ерол Авчі
Сценарій: Меріем Гюлтабак
Композитор: Айше Ондер, Майки Мурат Башаран, Уміт Ондер
Проект: Дуйгу Альбайрак
Музика: Кірак і Гарібелі
Хронометраж: 140 хвилин
Виробництво: TMC
Режисер: Феріде Кайтан
В ролях: Фуркан Андіч (Саваш), Айса Айшін Туран (Мер'єм), Кемаль Токташ (Октай), Ачела Топалоглу (Дерін), Бестемсу Оздемір (Беліз), Угур Чавушоглу (Юрдана), Серена Акташ (Бурчу), Кенан Акар (Гючлю), Сонан Дурсун (Різа), Серхан Онат (Берк), Іпек Тенолькай (Сюзан Шахіка), Некмі Япикі (Ертан Комер), Гюльден Авшароглу (Сельма), Озтурка (Тюлин), Айтен Ункуоглу (Нюртен), Мерт Алтініжік (Каан) та ін.
Прем'єра:1+1

Загрузка...
загрузка...

загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube