загрузка...

 

Серіал Я знову тебе кохаю / Ask yeniden в HD 2017

Опис: Серіал "Я знову тебе кохаю" / "Я снова тебя люблю" збирається спростувати відому істину про те, що "в одну річку не можна увійти двічі". Виявляється, дуже навіть можна і це дуже барвисто, яскраво, і що немало важливо - смішно, підтвердять турецькі творці в своєму багатосерійному проекті "Я знову тебе кохаю" / "Я снова тебя люблю". А довести це до українського глядача допоможе телеканал "1+1", ефір якого без турецьких серіалів уявити вже неможливо. Ось тільки глядачі звикли до довгих і пристрасним мелодрамам, незмінний присутнім в контенті каналу, а тут "Я знову тебе кохаю" / "Я снова тебя люблю" - лірична комедія, де одвічні теми любові і взаємин будуть представлені дещо в іншому ракурсі. Однак хоч і комедія, але все ж лірична, тобто любов і пристрасть будуть все ж тут переливатися всіма барвами, викликаючи у глядачів не співчуття і сльози, а сміх і приємні емоції. Головні герої комедії "Я знову тебе кохаю" / "Я снова тебя люблю" Фатіх (Бурга Гюльсой) і Зейнеп (Озге Оспірінджі) полюбили один одного і вирішили одружитися. Однак їхні батьки були проти подібного шлюбу, який до того ж вважався б нерівним, оскільки Зейнеп виросла в бідній сім'ї, чого не можна сказати про Фатіха. Хлопець же давно мріяв про навчання в США і закохана пара не стала сперечатися з батьками, а просто втекла, відправившись на інший континент. Однак їхні почуття дуже швидко охололи, залишаючи розчарування один в одному і подальше за цим розставання. Однак молоді люди вже стали батьками, і Зейнеп вирушила додому в Туреччину не одна, а з десятимісячним малюком на руках. Фатіх ж, закінчивши навчання, також не захотів залишатися в Штатах і теж повернувся на батьківщину. І звичайно ж головні герої ліричної комедії "Я знову тебе кохаю" / "Я снова тебя люблю" знову зустрілися. Але що це, їхні почуття виявляється не так вже й охололи? "Я знову тебе кохаю" / "Я снова тебя люблю", - готові були вимовити колишнє подружжя один одному, але як поставляться до цього їх сім'ї? Ця легка і в чомусь навіть авантюрна історія стане непоганим доповненням до вже традиційного турецького контенту, який посів вечірній прайм "Плюсів". Турецькі глядачі побачили прем'єру багатосерійної комедії "Я знову тебе кохаю" ("Знову любов") ще в 2015 році на телеканалі Fox, а "1+1" представить її в своєму денному ефірі вже 20 листопада. Дивіться всі серії серіалу "Я знову тебе кохаю" / "Я снова тебя люблю" також онлайн на нашому сайті, де ви знайдете їх в хорошій якості HD, без реклами і тільки в легальних плеєрах. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Я знову тебе кохаю / Ask yeniden
Російськомовна назва: Я снова тебя люблю / Снова любовь
Жанр: Лірична комедія, мелодрама
Рік: 2015
Серій: 59
Виробництво: Süreç film
Режисер: Ерсой Гюлей
В ролях: Бугра Гюльсой, Озге Озпірінджі, Мерт Онер, Джан Сипахи, Су Бурдж Язгі Джошкун, Орхан Алка, Тамер Левент, Тюлин Орал та ін.
Прем'єра: 1+1

Загрузка...
загрузка...
Loading...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube