загрузка...

 

Серіал Ніщо не трапляється двічі / Ничто не случается дважды 2019

Опис: "Ніщо не трапляється двічі" ("Ничто не случается дважды"), - стверджує режисер Оксана Байрак в своєму новому багатосерійному проекті, який Studio Bayrak знімає спільно з FILM.UA. Зйомки мелодрами "Ніщо не трапляється двічі" ("Ничто не случается дважды") стартували в травні 2017 року і творці фільму планують відзняти шістнадцять епізодів. Відразу можна виділити два моменти, особливо привертають увагу до цього проекту. По-перше, це участь в картині, причому в одній з головних ролей екс-солістки "ВІА Гри" Надії Мейхер-Грановської, а по-друге хочеться зауважити, що "Ніщо не трапляється двічі" ("Ничто не случается дважды") для метра нашого кінематографа Оксани Байрак це чи не перший настільки довгий серіал. Та й події, про які піде мова в мелодрамі "Ніщо не трапляється двічі" ("Ничто не случается дважды"), охоплюють досить тривалий період часу. Починається ця історія ще в дев'яності роки минулого століття, а потім глядачі побачать її продовження вже через майже два десятка років. Як і всі попередні роботи Оксани Байрак серіал "Ніщо не трапляється двічі" ("Ничто не случается дважды") - це захоплююча і зворушлива мелодрама, де на шляху героїв, які просто хочуть любити і бути коханими, постійно виникають перешкоди, проти них плетуть інтриги і будують підступи їх же близькі, їм доводиться переживати зраду, стикатися з ненавистю і боротися за свою любов. Що таке дев'яності, глядачі старшого і середнього поколінь добре пам'ятають, але навіть тоді, в ті смутні і лихі часи молодість залишалася молодістю, і скасувати любов не міг ніхто. Ось тільки різниця соціальних положень чомусь завжди мала величезне значення, звичайно ж, не для самих закоханих, а для їх рідних і близьких. Так сталося і у головних героїв серіалу "Ніщо не трапляється двічі" ("Ничто не случается дважды"), молода людина і його кохана належали до різних соціальних кіл, і коли вони заговорили про серйозність своїх стосунків і намір ніколи не розлучатися, це викликало справжній переполох у "благородному" сімействі. Високий статус і низькі вчинки... дехто з родини одного з головних героїв мелодрами "Ніщо не трапляється двічі" ("Ничто не случается дважды") не зупиниться ні перед чим, щоб розлучити закоханих. Благородство і ницість, вірність і зрада, любов і розлука - невже вони так часто стикаються, завдаючи фатальні удари і змінюючи долі? Дивіться в новій шестнадцатісерійной мелодрамі "Ніщо не трапляється двічі" ("Ничто не случается дважды") від кінокомпанії FILM.UA та режисера Оксани Байрак в сезоні 2017-2018 рр. А також наш сайт uahd.com.ua покаже всі серії серіалу "Ніщо не трапляється двічі" ("Ничто не случается дважды") онлайн в хорошій якості HD.

Оригінальна назва: Ніщо не трапляється двічі / Ничто не случается дважды
Жанр: мелодрама
Серій: 16
Країна: Україна
Рік: 2018
Виробництво: FILM.UA, Studio Bayrak
Хронометраж: 44 хв
Режисер: Оксана Байрак
Продюсер: Віктор Мирський
Оператор: Ігор Щербаков
У ролях: Максим Дрозд, Антон Батиров, Надія Мейхер-Грановська, Алла Масленникова, Ірина Єфремова, Катерина Тишкевич, Валентин Томусяк, Володимир Гладкий, Олесь Каціон, Гліб Калюжний, Ніко Тавадзе та ін.

Загрузка...
загрузка...

Loading...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube