загрузка...

 

Серіал Зорге 2019

Опис: Star Media і Shanghai Film Group працює над новим 12-ти серійним проектом під назвою "Зорге". Цей фільм розповість про відому особистість, Героя Радянського Союзу розвідника Ріхарда Зорге, у якого був свій позивний "Рамзай". Автори серіалу "Зорге" звертають увагу глядачів на те, коли Ріхард Зорге був журналістом і міг спокійно увійти в будь-кола спілкування, навіть ті хто мав доступ до секретних матеріалів. І ось в один день Зорге дізнається про плани Гітлера щодо захоплення Радянського Союзу, але дати він не знає, таку "сиру" інформацію він передає в Главк, де на його слова не звертають увагу. Ріхард Зорге порушує всі правила конспірації починає кожен день слати радіограми одна за одною, але на жаль, там до його слів знову ніхто не збирається прислухатися, а за його наполегливість він стає персоною нон-грата в самому Главку. Серіал "Зорге" є біографічною драмою або як модно стало це називати байопік, який заснований на реальних подіях, а також архівних даних. Серіал "Зорге" в першу чергу це фільм про подвиг і відданості народу, любові до своєї батьківщини, а також віра в краще майбутнє. Виробництвом займаються три країни Росія, Україна і Китай, показувати на території СНД будуть цей фільм Перший канал (Росія) і телеканал Інтер (Україна). Акторам довелося зіткнутися з навчанням одного з не знайомої їм досі мови, а саме російську, китайську і німецьку. Хочемо зазначити, що в сценарії будуть також і вигадані герої наприклад - Гельма та Шлезінгер, але це не означає, що там не буде справжніх історичних особистостей, вони будуть і ось маленький список тих кого глядачі побачать на екранах Ріхард Зорге, Лаврентій Берія, Йосип Сталін, Климент Ворошилов, Ойген Отт, Макс Клаузен, Ханако Ісіі і багато інших. Серіал від Star Media обіцяє стати дуже цікавим і пізнавальним. Всі серії серіалу "Зорге" ви зможете подивитися онлайн на нашому сайті uahd.com.ua в хорошій якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Зорге
Жанр: біографічна драма
Кількість серій: 12
Хронометраж: 52 хвилини
Виробництво: Росія, Китай, Україна (ко-продукція Star Media і Shanghai Film Group)
Продюсер: Артем Доллежаль, Влад Ряшин
Автор сценарію: Дмитро Новосьолов
Режисер-постановник: Сергій Гінзбург
Оператор-постановник: Ігор Бондарєв
Художник-постановник: Марія Турська
Художник по костюмах: Світлана Литвинова
Художник по гриму: Анастасія Коміссарова
У ролях: Олександр Домогаров (Ріхард Зорге), Вікторія Ісакова (Гельма Отт), Джусукі Киносита (Тагакі), Шіон Накамару (Ханако), Осомо Ямомото (Осаки), Сергій Гінзбург (Шлезінгер), Андрій Леонов (Макс Клаузен), Юлія Ауг (Ганна Клаузен), Анатолій Дзіваев (Сталін), Сергій Багіров (Берія), Василь Міщенко (Ворошилов), Андрій Руденський (Отт), Марія Ахметзянова (Гельма в молодості), Кирило Кузнєцов (Зорге в молодості), Анна Бачалова (Патриція), Олександр Нікольський (Батько Гельми), Сергій Бизгу (Люшков), Євгенія Бордзиловська (мати Гельми), Ігор Фурманюк (Єжов), Роман Індик (Богдан), Анатолій Котенев (Берзин), Олександр Орав (брат Гельми), Павло Капітонов (англійський аташе), Олександр Зуєв (Шільдкнехт) та ін.
Телеканали: телеканал Інтер (Україна), Перший канал (Росія)

Загрузка...
загрузка...


ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ СЕРІАЛУ "ЗОРГЕ" ОНЛАЙН БУДЬ ЛАСКА ВИБЕРІТЬ СЕРІЮСЕРІЯ 1 | СЕРІЯ 2 | СЕРІЯ 3 | СЕРІЯ 4 |
СЕРІЯ 5 | СЕРІЯ 6 | СЕРІЯ 7 | СЕРІЯ 8 |
СЕРІЯ 9 | СЕРІЯ 10 | СЕРІЯ 11 | СЕРІЯ 12 |Loading...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube