загрузка...

 

Серіал Фантом в HD 2018

Опис: Закручений сюжет з несподіваними поворотами з елементами екшену і трилера - FILM.UA представляє на ICTV прем'єру нового проекту "Фантом" з Юрієм Чурсіним в головній ролі. У центрі сюжету серіалу "Фантом" - історія Івана Сатнова, який разом зі своїм другом Артуром намагається дізнатися подробиці свого минулого і знайти тих, хто вирішив прибрати його з дороги, заточивши в психлікарні. Прокинувшись в палаті психіатричної клініки, Іван не може згадати хто він і як тут опинився. Головний герой детективного серіалу "Фантом" дізнається, що знаходиться тут вже рік і весь цей час приймав сильні антидепресанти. Медперсонал закладу також нічого не знає про цього пацієнта, всім відомо лише, що звати його Іван. Що-небудь прояснити про обставини появи тут цієї людини може директор клініки, однак головному герою детектива "Фантом" поговорити з ним не вдається, тому що директор гине. Іван і його сусід по палаті Артур має намір розібратися в обставинах загибелі директора, щоб допомогти слідству, проте зустрічають відсіч і нерозуміння з боку опера Станіслава Красівцева, що займається розслідуванням вбивства. Незважаючи на це Івану і Артуру вдається дізнатися чимало і саме з їх допомогою вбивцю затримують. Несподівано завіса, що закриває життя Івану відкривається і на сцені з'являються нові обличчя... У лікарню приїжджає дружина головного героя детективної драми "Фантом" і його кращий друг, і тут з'ясовується, що Іван - це зовсім не Іван, а колись бізнесмен, якого звуть Павло. Тепер Івану-Павлу належить з'ясувати, хто ж вирішив таким жорстоким чином прибрати його з дороги, а також дізнатися, що його сусід по палаті Артур, якого він вважав своїм другом, зовсім не той, за кого себе видає... Який же виявиться розв'язка цієї заплутаної історії - дивіться в серіалі "Фантом" на каналі ICTV. Режисером шестнадцатисерійної драми "Фантом" виступив Сергій Сенцов ("Готель "Росія", "Червоні браслети", "Фізрук" участь в постановці кількох сезонів і ін.). На знімальному майданчику проекту "Фантом" працювали такі актори, як Юрій Чурсін, Павло Майков, Тимофій Трибунцев, Михайло Кремер, Ян Гахарманов, Михайло Тарабукін, Ліза Толубеева, Зоя Бербер, Поліна Сидихина, Сергій Епишев, Олександр Галібін, Віктор Проскурін, Костянтин Мурзенко, Артем Михалков, Сергій Сєров, Анатолій Горячев, Дмитро Куличків, Роман Індик, Влад Котлярський, Поліна Лазарєва, Вільма Кутавічюте і ін. Прем'єру шестнадцатісерійной детективної драми "Фантом" канал ICTV покаже вже 11 березня в своєму вечірньому ефірі. Дивіться також на нашому сайті всі серії серіалу "Фантом" онлайн в HD якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Фантом
Жанр: драма, детектив, психологічний трилер
Серій: 16
Хронометраж: 52 хвилини
Країна: Україна
Рік: 2019
Режисер: Сергій Сенцов
Продюсер: Віктор Мирський
Оператор: Олексій Стрелов, Дмитро Шликов
Автор сценарію: Андрій Забіяка, Антон Лірник
Виробництво: FILM.UA
В ролях: Юрій Чурсін, Павло Майков, Тимофій Трибунцев, Михайло Кремер, Ян Гахарманов, Михайло Тарабукін, Ліза Толубеева, Зоя Бербер, Поліна Сидихина, Сергій Епишев, Олександр Галібін, Віктор Проскурін, Костянтин Мурзенко, Артем Михалков, Сергій Сєров, Анатолій Горячев, Дмитро Куличків, Роман Індик, Влад Котлярський, Поліна Лазарєва, Вільма Кутавічюте і ін.
Прем'єра: ICTV (Україна)

Загрузка...
загрузка...

загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube