загрузка...

 

Серіал У неділю рано зілля копала (В воскресенье рано зелье копала) в HD 2019

Опис: Український етнос, фольклор, старовинні традиції і навіть магія, а на фоні всього цього - неймовірна і повна драматизму любовна історія, - таким постане перед глядачами новий масштабний проект компанії Стар медіа "У неділю рано зілля копала", який покаже канал "1+1". Події серіалу" У неділю рано зілля копала "розгортаються в старому українському селі Русаліно, куди в 1993 році приїхали молоді етнографи вивчати місцевий фольклор. Ідея відвідати саме цю місцевість прийшла в голову студентці Любе (Катерина Варченко), головній героїні містичної драми "У неділю рано зілля копала", яка допомагала молодому аспіранту Максиму писати наукову роботу, і Русаліна, на її думку, якнайкраще підходило для цієї мети. Тут проживала Любина тітка Варвара і вона, також як і її односельці, могли багато розповісти молодому вченому. Насправді ж мета, з якою головна героїня серіалу "У неділю рано зілля копала" відправлялася в це відрядження, виходила далеко за рамки їх наукової роботи. Люба була "по вуха" закохана в свого наставника і думала, що ця поїздка допоможе їм зблизитися. Як же вона помилялася! Вона навіть не припускала, що саме тут, в забутому богом місці, Максим зустріне ту, яка назавжди забере його серце. Молода і красива циганка на ім'я Рада околдует молодого вченого. Магія і привороти або ж просто жіночі чари, що діють найчастіше сильніше будь-якого зілля - що змусить Максима бути готовим до будь-якої шаленості заради своєї коханої? Серіал "У неділю рано зілля копала" - це неймовірна, містична і драматична історія, фінал якої для багатьох виявиться несподіваним. Слід зазначити, що постановкою проекту "У неділю рано зілля копала" займався режисер Олександр Тименко - автор таких успішних серіалів на українському ТБ, як "Стоматолог", "Мереживо долі", а також біографічного фільму "Анна Герман" та інших. Головну роль в цій картині виконала Катерина Варченко, а разом з нею на знімальному майданчику працювали Вікторія Полторак, Дмитро Пчела, Андрій Ланд, Олеся Жураковська, Артур Логай, Анна Сагайдачна, Ксенія Мішина, керівник циганського театру "Романс" Ігор Крикунов, Андрій Ісаєнко, Лілія Нагорна, Маргарита Бахтіна, Ірина Мельник, Тамара Антропова, Оксана Вороніна, Катерина Кістень, Юрій Яковлєв-Суханов, Ігор Назаров, Людмила Крикунова, Юлія Шугар, Мирослав Павличенко, Сергій Новиченко та інші. Прем'єру багатосерійної містичної драми "У неділю рано зілля копала" від компанії Star Media глядачі побачать вже 11 лютого в вечірньому ефірі каналу" 1+1". Дивіться також на нашому сайті всі серії серіалу "У неділю рано зілля копала" онлайн в HD якості і без реклами. приємного перегляду!

Оригінальна назва: У неділю рано зілля копала
Російська назва: В воскресенье рано зелье копала
Жанр: Містична драма
Серій: 24
Країна: Україна
Рік: 2019
Сценарій: Наталія Нікішина
Режисер-постановник: Олександр Тименко
Оператор-постановник: Олександр Сєдов
Продюсер: Владислав Ряшин, Галина Храпко, Дар'я Жукова
У ролях: Катерина Варченко, Вікторія Полторак, Дмитро Бджола, Андрій Ланд, Олеся Жураковська, Артур Логай, Анна Сагайдачна, Ксенія Мішина, Романс Ігор Крикунов, Андрій Ісаєнко, Лілія Нагорна, Маргарита Бахтіна, Ірина Мельник, Тамара Антропова, Оксана Вороніна, Катерина Кістень, Юрій Яковлєв-Суханов, Ігор Назаров, Людмила Крикунова, Юлія Шугар, Мирослав Павличенко, Сергій Новиченко та ін.
Прем'єра: 1+1

Загрузка...












загрузка...





Loading...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube