загрузка...

 

Серіал За вітриною (За витриной) в HD 2019

Опис: Чимало шанувальників мелодрам, ознайомившись з анонсом нового багатосерійного проекту "За вітриною", який виходить на каналі СТБ, напевно були злегка здивовані. Адже творча група, яка працювала над виробництвом мелодрами "За вітриною" раніше вже створила не один захоплюючий проект, але тільки виключно для каналу "Україна". "Обручка з рубіном", "Райське місце", "Співачка", "Не зарікайся" - автором сценарію всіх цих багатосерійних мелодрам на "Україні" є Тетяна Гнєдаш, яка працювала над цими проектами виключно з режисером Мілою Погребиською. І що ж ми бачимо тепер: сценарист серіалу "За вітриною" - неперевершена Тетяна Гнєдаш, апостановщік - теж Міла Погребиська, тільки ось мелодраму "За вітриною" покаже СТБ. Залишається лише побажати успіхів команді Artforms production (так сьогодні називається всім добре знайома творча група) в підкоренні телевізійного простору країни. Телесеріал "За вітриною" - це захоплююча мелодрама, в центрі сюжету якої - доля молодої дівчини, Що ще в досить юному віці залишилася без батьків з двома молодшими братами на руках. Галя (Єлизавета Фалей), головна героїня серіалу "За вітриною" на СТБ, змушена піклуватися не тільки про себе, а й без будь-чиєї допомоги виховувати і утримувати своїх братиків. Після того, як загинули їхні батьки, на тендітні плечі дівчини лягла вся відповідальність за свою сім'ю. Працюючи простою продавчинею в одному з модних бутиків, головна героїня багатосерійної мелодрами "За вітриною" вірила, що поступово вона зможе досягти більшого, потрібно тільки не здаватися і працювати. Але доля піднесла Галі несподіваний сюрприз... Андрій Вєтров (Сергій Басок), сам власник цього магазину і цілої мережі подібних бутиків по всій країні, звернув увагу на, здавалося б, абсолютно непомітну і тиху дівчину. Молодий бізнесмен, красивий і успішний, був завжди оточений жіночою увагою, чимало розкішних жінок бажали б бачити його своїм нареченим і чимало батьків мріяли про такого зятя. Але саме продавщиця за вітриною полонила його серце, все частіше і частіше думки жорсткого бізнесмена поверталися до цієї дівчини... Головні ролі в серіалі "За вітриною" виконали Єлизавета Фалей і Сергій Басок, а їх партнерами на знімальному майданчику цієї картини були Ксенія Мішина, Наталя Денисенко, Андрій Федінчік, Анна Лебедєва, Ольга Радчук, Оксана Сташенко, Костянтин Данилюк, Дмитро Чернов, Дмитро Саранськ, Всеволод Шекіта, Гліб Михайличенко, Вероніка Братусіна і інші. Зйомки серіалу "За вітриною" проходили в Києві, більша частина локацій була розташована в КВЦ "Парковий". Ця захоплююча і драматична історія складається з шістнадцяти серій, а прем'єру мелодрами "За вітриною" глядачі зможуть подивитися на каналі СТБ вже 28 січня. Дивіться також на нашому сайті всі серії серіалу "За вітриною" онлайн в гарній HD якості та без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: За вітриною / За витриной
Жанр: Мелодрама
Серій: 16
Країна: Україна
Рік: 2019
Виробництво: Artforms production
Головний автор: Тетяна Гнєдаш
Продюсер: Саша Ткаченко
Режисер-постановник: Міла Погребиська
Оператор-постановник: Маркіян Конюка
Художник-постановник: Андрій Гречишкін
Художник по костюмах: Наталя Степаніева
Художник по гриму: Олена Лебідь
У ролях: Сергій Басок, Єлизавета Фалей, Ксенія Мішина, Наталка Денисенко, Костянтин Данилюк, Андрій Федінчік, Анна Лебедєва, Ольга Радчук, Оксана Сташенко, Дмитро Чернов, Дмитро Саранськ, Гліб Михайличенко та ін.
Прем'єра: СТБ

Загрузка...
загрузка...

Loading...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube