загрузка...

 

Серіал Полюби мене такою (Полюби меня такой) в HD 2018

Опис: Доля така штука, що може повернути життя абсолютно несподіваним чином, перетворивши, наприклад, навіжену і примхливу мажорка в турботливу сільську господарку. А ось як таке може статися, розповість нова чотирисерійна комедія "Полюби мене такою", що стартує на каналі "1+1". Даша, головна героїня серіалу "Полюби мене такою", до певного моменту жила в світі, дбайливо створеному її батьком - багатим столичним бізнесменом. Дівчина була настільки розпещена, що навіть подруги часом не витримували її примхливий і химерний характер. Був у дівчини і наречений, як годиться - з кола її батька, а точніше - його помічник. Звичайно ж Даша не підозрювала, що її Павло вже давно зраджує їй, причому з її ж подругою. Але в один момент в житті головної героїні міні-серіалу "Полюби мене такою" все змінилося, такий відправною точкою стало трагічна подія на дорозі, де Даша виявилася жертвою. Це сталося напередодні весілля, коли дівчина, відгулявши на власному дівич-вечорі, поверталася додому. Випадковим свідком ДТП став хтось Олексій, сільський автомеханік, який і врятував Дашу. А прокинувшись в його будинку, головна героїня комедії "Полюби мене такою" на каналі "1+1" не змогла згадати хто вона. Правда Олексій і сам знав, кого він врятував на дорозі. Ось так мінливості долі - постраждала дівчиною виявилася саме та особа, через несправедливі скарг якої Олексій колись був звільнений з роботи. Так Даша виявилася в селі і не без допомоги оточували її людей повірила, що це її справжнє життя. Тепер дівчині доведеться зіткнутися з усіма принадами сільського побуту, а крім того під її опікою виявляться троє дітей, виховання яких далеко від досконалості... Чим закінчиться для столичної мажорки настільки удвітельная трансформація? Всі подробиці цієї сільської історії глядачі зможуть дізнатися вже скоро в новій комедії "Полюби мене такою" від "1+1 продкакшн". Над серіалом "Полюби мене такою" працював режисер Євген Баранов, а ролі в цій картині виконали Ольга Лук'яненко, Наталія Денисенко, Дмитро Сова, Кирило Дицевіч, Роман Чорний, Вікторія Варлей, Наталія Циганенко, Олег Савкін та інші. Дивіться прем'єру чотирисерійній комедії "Полюби мене такою" вже 16 грудня в ефірі каналу "1+1". А також на нашому сайті, де можна буде подивитися всі серії серіалу "Полюби мене такою" онлайн в HD якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Полюби мене такою
Інша назва: Сільська історія
Жанр: Сімейна комедія
Cерій: 4
Рік: 2018
Країна: Україна
Режисер: Євген Баранов
Актори: Ольга Лук'яненко, Наталія Денисенко, Дмитро Сова, Кирило Дицевіч, Роман Чорний, Вікторія Варлей, Наталія Циганенко, Олег Савкін, Маргарита Крупіна-Біньковська, Ринат Хабібулін, Матвій Вовченко, Володимир Гончаров та ін.
Виробництво: 1+1 Продакшн на замовлення каналу 1+1 (Україна)
Прем'єра: 1+1

Загрузка...
загрузка...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube