загрузка...

 

Серіал Таємниці (Тайны) в HD 2019

Опис: Хто він, звідки прийшов і головне - навіщо? Це таємниці, які глядачі каналу "Україна" протягом 95-ти серій будуть поступово відкривати в новій детективній мелодрамі "Таємниці" ("Тайны") разом з її героями. Сюжет серіалу "Таємниці" ("Тайны") зав'язаний на події, що відбувалися ще в далекому 1944 році на території Західної України, але ця історія отримала своє продовження вже в 2005, коли ми і побачимо головних героїв, розплутують мережі таємниць, сплетених ще їхніми предками. Катя Грищук і Микола Фон Бюсоф, головні герої детективної мелодрами "Таємниці" ("Тайны"), були закохані одне в одного ще з дитинства. Колись сім'я Фон Бюсоф переїхала в місто Станів, де тоді проживала юна Катя. Однак дружба, а потім і дитяча закоханість, що виникли між головними героями серіалу "Таємниці" ("Тайны"), виявилися перервані трагічними подіями, що сталися в їх сім'ях. Була вбита мати Миколи та в цьому злочині звинуватили його батька, який на довгі роки відправився до в'язниці. Однак у хлопчика залишалася ще бабуся, яка отримала опіку над внукомі Микола надовго покинув стан. Участь же Каті виявилося ще сумніше, адже після того, як таємниче зник її батько, рідні дівчинки не захотіли обтяжувати себе клопотами: дядько Каті відправив її в дитячий будинок. Через багато років подорослішали вже головні герої серіалу "Таємниці" ("Тайны") знову зустрілися в тому самому городфке, де і відбулося їхнє знайомство і подальші трагічні події. Молодий Фон Бюсоф повернувся до табору вже в якості слідчого, тут він збирався знайти відповідь на питання, що мучило його всі ці роки: хто насправді вбив його матір. Почуття, що зародилися між Катею і Миколою ще в дитинстві, знову спалахнули з новою силою, але чи зможуть вони бути щасливі? Таємниці, що виникли ще в минулому, можуть привести до вельми несподіваних поворотів в їхніх долях, а якщо в цьому ще й замішані дорогі сімейні реліквії, то це створить безліч перешкод і випробувань для героїв і їхніх почуттів... Над детективної мелодрамою "Таємниці" ("Тайны") працювала компанія Panopticum, а її постановкою займалася ціла група режисерів: Сергій Кравець, Олег Філіпенко, Катерина Некрасова, Сергій Сотниченко, Євген Доронін. Особливо слід відзначити, що над сценарієм до серіалу "Таємниці" ("Тайны") працювала Тетяна Гнєдаш. Точніше не над сценарієм, а над українською адаптацією, адже мелодрама "Таємниці" ("Тайны") - це формат, запозичений у хорватських кінематографістів. Крім того, в проекті "Таємниці" ("Тайны") глядачі побачать багатьох знайомих і улюблених акторів, тут знімалися Анастасія Пустовіт, Макар Тихомиров, Ірина Новак, Римма Зюбіна, Леся Самаєва, Олександр Соколов, Данило Мерешкін і інші. Дивіться прем'єру гостросюжетної мелодрами "Таємниці" ("Тайны") вже в зимовому сезоні каналу "Україна". А також на нашому сайті, де все серії серіалу "Таємниці" ("Тайны") будуть доступні онлайн в HD якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Таємниці
Російськомовна назва: Тайны
Жанр: Мелодрама з детективною складовою
Серій: 95
Країна: Україна
Рік: 2018
Адаптація сценарію: Тетяна Гнєдаш
Режисер-постановник: Сергій Кравець
Креативний продюсер: Сергій Кравець
Режисери: Філіпенко Олег, Некрасова Катерина, Сотниченко Сергій, Доронін Євген
Оператор-постановник: Баєв Максим
Оператори: Сергій Нікіфоров, Варламов Олександр, Павло Небера
В ролях: Анастасія Пустовіт, Макар Тихомиров, Ірина Новак, Сергій Калантай, Римма Зюбіна, Леся Самаєва, Олександр Соколов, Данило Мірешкін і ін.
Прем'єра: ТРК Україна

Загрузка...
загрузка...

загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube