загрузка...

 

Серіал Жити заради любові (Жить ради любви) в HD 2018

Опис: Серіал "Жити заради любові" - це новий проект каналу "1+1", над виробництвом якого працює компанія "Стрілка Production". Звертає на себе увагу ім'я режисера цієї картини, оскільки Сергій Толкушкін, а це саме він займається постановкою серіалу "Жити заради любові", добре відомий глядачам "Плюсів" по молодіжному проекту "Школа", який вже два сезони поспіль розповідав на "1+1" про перипетії життя сучасної молоді. Можна відзначити і акторський склад, задіяний в картині "Жити заради любові" на "1+1", адже ролі тут виконують Дарина Єгоркіна, Анастасія Чепелюк, Валерія Ходос, Олексій Яровенко, Влад Никитюк, Наталія Васько, Артем Маус і інші. Що ж стосується сюжету серіалу "Жити заради любові", то вже по самій назві можна припустити, що нас очікує зворушлива і драматична історія кохання, яка згідно із законами жанру буде наповнена цікавими сюжетними віражами і несподіваними поворотами. Насправді фільм "Жити заради любові" - це не просто мелодрама, а круто закручена історія з детективним ухилом і трагічними моментами. П'ятнадцять років тому, коли герої гостросюжетної мелодрами "Жити заради любові" ще були зовсім молодими і насолоджувалися усіма принадами студентського життя, їх компанія опинилася пов'язана з одним наркоділком, і наслідками такого знайомства стала загибель одного з друзів. Пройшли роки і колишніх друзів вже, здавалося б, нічого не пов'язує, кожен з них живе своє життям, ось тільки минуле несподівано нагадало про себе, как-будто даючи зрозуміти, що у нього немає терміну давності і розплата неминуча. І платити за рахунками доведеться не тільки самим учасникам ту давню історію, але і їх дітям... Прем'єра гостросюжетної мелодрами Жити заради любові "очікується на каналі" 1+1 "вже в цьому телевізійному сезоні. Дивіться також на нашому сайті всі серії серіалу "Жити заради любові" онлайн, тут ви знайдете їх в хорошій HD якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Жити заради любові
Жанр: Гостросюжетна мелодрама
Серій: 8
Країна: Україна
Рік: 2018
Виробництво: Стрілка Production
Режисер: Сергій Толкушкін
У ролях: Дар'я Єгоркіна, Анастасія Чепелюк, Валерія Ходос, Олексій Яровенко, Влад Никитюк, Наталія Васько, Артем Маус і ін.
Прем'єра: 1+1

Загрузка...
загрузка...
Loading...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube