загрузка...

 

Серіал Краще за всіх (Лучше всех) в HD 2018

Опис: Життя Маші Лаврової, головної героїні міні-серіалу "Краще за всіх", проходило безхмарно і гладко, віщуючи їй вельми райдужні перспективи і блискуче майбутнє на сцені. Маша займалася музикою і подавала великі надії, вона могла б стати великою піаністкою та підкорювати своєю майстерністю країни і континенти. Могла б, але не стала... Одна трагічна подія перекреслила всі її мрії і плани на майбутнє - мама головної героїні мелодрами "Краще за всіх" загинула в ДТП, а сама вона отримала травму, після якої вже не можна було мріяти про кар'єру піаністки. Її сестра Надія після того, що сталося перебралася з чоловіком Сергієм і дочкою Сонею в столицю, куди їх вже давно запрошували, як перспективних вчених. Маша залишилася в рідному Раменську одна, доля ніби не скупилася на випробування, змусивши молоду дівчину пережити також і зраду коханої людини. Знову відчути ґрунт під ногами головній героїні серіалу "Краще за всіх" допомогли заняття музикою, тільки на цей раз вона спробувала себе вже в ролі педагога. Так Маша стала викладати в рідній школі, продовжуючи займатися улюбленою справою і поступово знаходячи сенс життя. Через дванадцять років вона була вже шановним викладачем і щасливою жінкою, тому що зустріла чоловіка, з яким готова була пов'язати своє життя. Її обранцем став Андрій Назаренко, який працював ведучим на ТБ, однак їх щастю з Машею завадила колишня дружина Андрія, яка повернулася з-за кордону. Життя немов по спіралі, повернуло головну героїню мелодрами "Краще за всіх" на новий виток проблем: незабаром їй довелося звільнитися зі школи, на це її змусили інтриги колег. А в столиці, куди Маша втекла від своїх нових нещасть, їй довелося пережити ще одну трагедію: несподівану смерть своєї сестри. Це немов зблизило Машу і Сергія, крім того її племінниця Соня виявилася в положенні, а батьком її майбутньої дитини був одружений чоловік. Допомагаючи Сергію вирішувати його сімейні проблеми і підтримуючи один одного, вони раптом зрозуміли, що закохані... Виробництвом серіалу "Краще за всіх" займалася компанія FILM.UA, а його режисером став Максим Бернадський. Головну роль в картині "Краще за всіх" на каналі "Україна" виконала Олександра Епштейн, а її партнерами на знімальному майданчику були Дмитро Пчела, Тала Калатай, Дмитро Сова, Ігор Пазич, Дарина Панасенко, Яків Кучеревський, Інна Мірошниченко та інші. Прем'єру міні-серіалу "Краще за всіх" дивіться вже 28 жовтня в ефірі каналу "Україна". А також на нашому сайті, де всі серії серіалу "Краще за всіх" будуть доступні онлайн в HD якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Краще за всіх / Лучше всех
Жанр: мелодрама
Рік: 2018
Країна: Україна
Серій: 4
Тривалість: 46 хв
Режисер: Максим Бернадський
Продюсер: Віктор Мирський, Євген Лященко, Наталя Стрібук, Ірина Черняк, Олена Малкова, Катерина Швець
Оператор: Вадим Савицький
Виробництво: FILM.UA
Автор сценарію: Олена Вержак, Вікторія Авдєєнко, Надія Комаровська, Лев Карпов
У ролях: Олександра Епштейн, Дмитро Бджола, Тала Калатай, Дмитро Сова, Ігор Пазич, Дарина Панасенко, Яків Кучеревський, Інна Мірошниченко та ін.
Прем'єра: ТРК Україна

Загрузка...
загрузка...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube