загрузка...

 

Серіал Дожити до любові (Дожить до любви) в HD 2018

Опис: У Лізи Волкової (Антоніна Дивина), головної героїні багатосерійної мелодрами "Дожити до любові", були і любов, і прекрасні перспективи щасливого життя, проте мінливості долі і вибір, який згодом вона зробила, відразу позбавили її всього. Батько дівчини (Олексій Матошін) володів невеликим бізнесом, що дозволяв їх родині не перейматися за хліб насущний, а сама Ліза готувалася вийти заміж за свого хлопця Андрія. Проте подальші події в серіалі "Дожити до любові" змусили її круто змінити своє життя і забути про свої райдужні плани. Батька Лізи заарештували, а потім виявилося, що і готель, яким він керував, вже не належить родині головної героїні шестнадцатісерійної мелодрами "Дожити до любові". А виною всьому - одна особа, жінка владна і жорстка. Аріна Мельникова (Дарина Поверенова) завдяки своєму твердому характеру колись зуміла побудувати власний великий будівельний бізнес, а тепер була безпосередньо причетна до всіх бід сім'ї Волкових. Розуміючи, що вже ніколи не буде так, як раніше, Ліза вирішує, що ця жінка повинна бути покарана. А в жертву своїй помсти головній героїні багатосерійної мелодрами "Дожити до любові" доведеться принести любов і перспективи сімейного щастя... Виявляється, що у своєму бажанні помститися пані Мельникової Ліза не самотня, власний син цієї багатої пані також не може пробачити матері розбите життя. Аріна не дозволила Олексію (В'ячеслав Чепурченко) одружитися на дівчині, яку той любив, і тепер вони з Лізою об'єдналися, щоб покарати її. Для початку Ліза з Олексієм фіктивно одружилися, але опинившись в колі сім'ї Мельникових, головна героїня мелодрами "Дожити до любові" починає розуміти, що все далеко не так, як вона вважала раніше... Виробництвом багатосерійної мелодрами "Дожити до любові" займалася компанія Bubblegum Production спільно з компанією "ГРИФОН". Режисером цієї картини став Володимир Балкашинов, відомий глядачам такими роботами, як "Листи з минулого", "Пес" і ін. Головну роль у серіалі "Дожити до любові" виконала Антоніна Дивина, а її партнерами на знімальному майданчику були В'ячеслав Чепурченко, Дар'я Поверенова , Олена Хмельницька, Олексій Матошін, Катерина Соломатіна, Марія Боровічева, Ксенія Савицька та інші. Дивіться прем'єру шестнадцатісерійної мелодрами "Дожити до любові" на своїх екранах вже в новому телевізійному сезоні. А також на нашому сайті, де все серії серіалу "Дожити до любові" будуть доступги онлайн в HD якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Дожити до любові / Дожить до любви
Жанр: мелодрама
Cерій: 16
Рік: 2018
Країна: Росія
Режисер: Володимир Балкашинов
Сценаристи: Юлія Климок, Неллі Куликова, Євгенія Леонова, Володимир Гурвич, Едіна Умерова
Оператор: Дмитро Маковеїв
Художник: Ілля Широков
Продюсери: Олександр Кушаев, Анастасія Кавуновская, Андрій Кретов, Григорій Акопян
Виробництво: Bubblegum Production, Кінокомпанія "ГРИФОН"
В ролях: Антоніна Дивина, Дар'я Повереннова, Олена Хмельницька, В'ячеслав Чепурченко, Ілля Шакунов, Олексій Матошін, Катерина Соломатіна, Марія Боровічёва, Ксенія Савицька, Денис Васильєв, Ігор Скрипко, Володимир Капустін, Маргарита Бистрякова, Євген шірік, Сергій Шаталов, Микита Юранов , Ілля Денискин, Олександр Пашков, Віталій Кудрявцев, Ірина Чіпіженко, Олександр Кузнєцов, Дмитро Рябов, Ігор Костерін, Володимир Тебенка, Денис Доронін, Володимир Паршенко, Михайло Коновалов, Анна Ічетовкіна, Олексій Титаренко, Руслан Банківський, Марія Го ліцина, Євген Гудков, Володимир Чуприков, Христина арабін, Маргарита Шилова та ін.

Загрузка...
загрузка...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube