загрузка...

 

Серіал Ластівка (Ласточка) в HD 2018

Опис: Аліна Воронова (Катерина Редникова), головна героїня багатосерійної гостросюжетної мелодрами "Ластівка", повертається в рідне селище, де не була вже багато років. Тут її вже ніхто не чекає, проте є одна річ, яку тепер є головною метою її життя. Жага помсти - ось, що тягне головну героїню серіалу "Ластівка" в рідні місця. Аліна їде туди, звідки багато років тому виїхала Ася Волкова - Ластівка, як її тут називали. Поїхала не з доброї волі, а під конвоєм, Асю засудили на п'ятнадцять років за вбивство своєї подруги. Вона не скоювала цей злочин, але змушена була провести багато років у колонії, не зумівши довести свою невинність. Тоді її зрадили, зрадили ті, кому вона довіряла і кого любила, і тепер головна героїня гостросюжетної мелодрами "Ластівка" бажала лише одного: помститися. У в'язниці вона втратила дитину, за цей час не стало її матері, а роки, проведені в ув'язненні, залишили незгладимий слід в її душі. Вона стала Аліною, але разом з ім'ям змінилася і вона сама, перетворившись в холодну, жорстку жінку зі сталевим характером. Тепер у Аліни є гроші, зв'язки і можливості для того, щоб, як вона сама вважає, відновити справедливість. Разом зі своїми помічниками - подругою Зарой Савіної (Ольга Фатєєва) і журналістом Павлом Самохіним (Ілля Носков), Аліна береться за власне розслідування, бажаючи знайти справжнього вбивцю і покарати всіх, хто її зрадив. Однак, відкриваючи нові факти і поступово просуваючись у своєму розслідуванні, новоспечені детективи дізнаються таке, що серце Аліни починає "відтавати". Несподівано для неї самої повертаються колишні почуття і головна героїня мелодрами "Ластівка" вже сама не знає, так чи хоче вона помсти... Але що робити, якщо процес вже запущено, її план працює і в раставленние нею мережі потрапляють і винні, і невинні, і навіть вона сама... Над серіалом працювало одразу три компанії, а його режисером став Денис Карро, раніше вже зняв такий успішний проект, як "Анна- детективъ ", а також "Чуже гніздо", "Південний календар" та інші. Головну роль в мелодрамі "Ластівка" виконала Катерина Редникова, а її партнерами на знімальному майданчику були Ілля Носков, Ольга Фатєєва, Олена Циплакова, Михайло Хімічов, Олександр Дуденков, Петро Баранчеев, Наталя Рижих, Дар'я Стрічка, Наталія Ричкова, Софія Озерова, Костянтин Білошапка та інші. Дивіться прем'єру шістнадцатисерійной мелодрами "Ластівка" вже зовсім скоро на одному із телеканалів. А також на нашому сайті, де все серії серіалу "Ластівка" можна буде подивитися онлайн в HD якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Ластівка / Ласточка
Жанр: гостросюжетна мелодрама
Cерій: 16
Рік: 2018
Країна: Росія
Режисер: Денис Карро
Сценаристи: Світлана Полякова, Маріанна Бєлова
Оператор: Володимир Биховський
Художник: Микита Якунін
В ролях: Катерина Редникова, Ілля Носков, Ольга Фадєєва, Олена Циплакова, Михайло Хімічов, Олександр Дуденков, Петро Баранчеев, Наталя Рижих, Данило Акутин, Дар'я Ленда, Наталія Ричкова, Софія Озерова, Костянтин Білошапка, Віктор Кондрашов, Микола Ковбас, Наталія Земцова, Анастасія Добриніна, Олена Кібалова, Володимир Тебенко, Ігор Костерін, Олег Метелев, Михайло Міхеєв, Володимир Румянцев, Олександр Ковальов, Олег Андрусів, Поліна Федина, Володимир Волжин, Михайло Зубов і ін.

Загрузка...
загрузка...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube