загрузка...

 

Серіал Бійся бажань своїх (Бойся желаний своих) в HD 2018

Опис: "Бійся бажань своїх" ("Бойся желаний своих"), - немов попереджає нова чотирьохсерійна мелодрама, що стартує на каналі "Україна". У Даші Петренко, головної героїні міні-серіалу "Бійся бажань своїх" ("Бойся желаний своих"), цих самих бажань було не так вже й багато, але хіба хотіла вона, щоб здійснилися вони саме так? Даша була щаслива в шлюбі, адже поруч завжди відчувала надійне плече чоловіка Олега та його любов, ось тільки завагітніти головна героїня мелодрами "Бійся бажань своїх" ("Бойся желаний своих") ніяк не могла. Молода жінка більш за все хотіла стати мамою, а ще іноді із заздрістю прислухалася до бурхливого з'ясування стосунків своїх сусідів - ось де кипіли справжні пристрасті. Так, в розміреному житті подружжя Петренків не вистачало пристрастів, чого не скажеш про їх сусідів Пасічників. Ніна Пасічник спалахувала немов сірник і весь під'їзд чув, як емоційно ревнує вона свого чоловіка Валеру. Заздрити, звичайно, не заздрила, але іноді і Даші хотілося додати трохи вогника в їх з Олегом стосунки... "Бійся бажань своїх" ("Бойся желаний своих"), - немов би прошепотіла доля Даші на вушко і у загальному коридорі, що об'єднує квартири Петренків і Пасічників, з'явилося немовля. Хтось підкинув новонароджену дитину, і тепер героям серіалу "Бійся бажань своїх" ("Бойся желаний своих") належало з'ясувати: хто і навіщо... Як змінить цей малюк життя кожного з героїв цієї історії, які таємниці випливуть назовні з його появою - дивіться в новій чотирьохсерійній мелодрамі "Бійся бажань своїх" ("Бойся желаний своих") на каналі "Україна". Виробництвом фільму "Бійся бажань своїх" ("Бойся желаний своих") займалися компанії Filmstream і Vileton Films, а його режисером став Борис Рабей ("Просто роман", "Чуже щастя", "Ніч після випуску" та ін.). Головну роль в серіалі "Бійся бажань своїх" ("Бойся желаний своих") виконала актриса Ольга Гришина, а її партнерами на знімальному майданчику стали Євген Лаврентьєв, Антон Денисенко, Тетяна Журавльова, В'ячеслав Довженко, Владислав Онищенко, Дарина Панасенко, Фатіма Горбенко і інші. Прем'єру чотирьохсерійної мелодрами "Бійся бажань своїх" ("Бойся желаний своих") глядачі зможуть подивитися вже 14 жовтня в ефірі каналу "Україна". А також на нашому сайті, де все серії серіалу "Бійся бажань своїх" ("Бойся желаний своих") будуть доступні онлайн в HD якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Бійся бажань своїх / Бойся желаний своих
Жанр: драма, мелодрама
Країна: Україна
Рік: 2018
Режисер: Борис Рабей
Оператор: Сергій Борденюк
Художник: Лариса Жилко
Продюсери: Віталій Сіренко, Наталя Стрібук, Ірина Франчук
Виробництво: Filmstream і Vileton Films
У ролях: Ольга Гришина, Євген Лаврентьєв, Антон Денисенко, Тетяна Журавльова, В'ячеслав Довженко, Владислав Онищенко, Дарина Панасенко, Катерина Старюченко, Інна Бєлікова, Фатіма Горбенко, Євген Олійник, Марія Северилова, Анатолій Зіновенко, Руслан Никоненко, Ганна Левченко, Ірина Султанова, Прадьюмна Чаттерджі, Павло Алдошин, Андрій Журба, Ілана Шевченко, Тетяна Вашневская і ін.
Прем'єра: ТРК Україна

Загрузка...
загрузка...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube