загрузка...

 

Міні-серіал Із минулого з любов'ю (Из прошлого с любовью) 2018

Опис: Чи може Марина (Євгенія Осипова), головна героїня чотирьохсерійної мелодрами "Із минулого з любов'ю", почати життя спочатку, забувши про страшну трагедію, що сталася в її житті? Забути про власного сина, який загинув сім років тому, і тих, хто винен в його смерті - звичайно ж, ні, але щоб тяжкі спогади НЕ терзали її серце, головна героїня міні-серіалу "Із минулого з любов'ю" покинула селище, де все це сталося, і переїхала в місто. Тут Марина влаштувалася офіціанткою в кафе і так прожила кілька років, тихо й самотньо. Чоловіків вона боялася, тому що колись була зраджена тим, кого любила. Федір був батьком її сина Артемка, однак безслідно зник, хоча зовсім незадовго до цього клявся Марині в коханні. Так що тепер Марина нікому не вірила і не бажала жодних нових відносин з чоловіками. З такої зневіри головну героїню мелодрами "Із минулого з любов'ю" несподівано вивела сусідка, яка приїхала з села, де раніше жила Марина. Жінка, передбачаючи свою швидку кончину, вирішила покаятися і повідомила Марині, що це саме вона за великі гроші допомогла викрасти маленького Артемка, але більше сусідка сказати нічого не встигла, у неї зупинилося серце, а у головної героїні міні-серіалу "Із минулого з любов'ю" в руці залишився папірець з адресою, де нібито живе та жінка, яка винна в загибелі її сина. Приїхавши за вказаною адресою, Марина знайомиться з Германом Власовим. Тут проживає саме він, а не та жінка-вбивця. Всі ці події немов "струснули" Марину, вона вирішила знайти ту, з чиєї вини загинув її син, а думка про помсту немов додала їй сил. Герман ж береться допомогти молодій жінці, йому й самому цікаво, чому його адреса була вказана на тому паперці... Виробництвом міні-серіалу "Із минулого з любов'ю" займалася компанія "Київтелефільм", що запросила в режисерське крісло Валерія Ібрагімова, з яким вже не перший проект вони працюють разом. У чотирьохсерійній мелодрамі "Із минулого з любов'ю" знімалися Євгенія Осипова, яка виконала тут головну роль, Андрій Чернишов, Анатолій Руденко, Євген Єфремов, Володимир Гладкий, Олексій Смолка, Євген Лебедин, Станіслав Щокін, Аделіна Шаріпова, В'ячеслав Солонка, Михайло Шамігулов і інші. Дивіться прем'єру детективної мелодрами "Із минулого з любов'ю" на каналі "Україна" вже 7 жовтня. На нашому сайті ви також зможете подивитися всі серії серіалу "Із минулого з любов'ю" онлайн в HD якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Із минулого з любов'ю
Російськомовна назва: Вірити і чекати
Жанр: Мелодрама
Країна: Україна
Рік: 2018
Режисер: Валерій Ібрагімов
Сценарист: Олександр Рижов
Оператор: Олександр Андріяшин
Художник: Павло Карван
Продюсер: Валентин Опалєв
У ролях: Євгенія Осипова, Андрій Чернишов, Анатолій Руденко, Євген Єфремов, Володимир Гладкий, Олексій Смолка, Євген Лебедин, Станіслав Щокін, Аделіна Шаріпова, Аліса Феоктистова, В'ячеслав Соломка, Михайло Шамігулов, Ніна Касторф, Олена Колесниченко, Марія Кірсанова, Марина Андрощук, Юлія Першута, Марія Кочур, Олена Касян, Ігор Назаров, Тетяна Борисова, Антон Климик, Тетяна Блащук, Ніна Галена, Матвій Вовченко, Роман Соболевський, Карина Коломієць, Сергій Кравець, Віктор Швець, Євгенія Бєлова, Марія Єременко, Євген Колораш, Олександр Артеменко, Євген Бельдюгін, Володимир Галена, Іван Каблов, Валентин Кисельков, Дмитро Гарбуз, Анастасія Гіренкова і ін.
Прем'єра: ТРК Україна, Росія-1

Загрузка...
загрузка...

загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube