загрузка...

 

Серіал Дві матері (Две матери). 2018

Опис: Студія "1+1 Продакшн" продовжує радувати глядачів своїми новими проектами, на цей раз в поле їх зору знову потрапила корейська дорама - проект "Дві матері. Гніздо зозулі" отримає ще одне життя, але тепер уже в умовах українських реалій. Багатосерійна картина "Дві матері" стане адаптацією корейського формату, а це означає, що на глядачів чекає нова захоплююча історія, з круто закрученим сюжетом, де таємниці минулого та інтриги сучасності стають перешкодою на шляху люблячих сердець. У минулому Марта і Зоя, головні героїні мелодрами "Дві матері", могли б стати хорошими подругами, пов'язаними родинними узами. Адже наречений Марти Сергій був братом Зої, але обставини змінили все... Сергій загинув, і в його загибелі сестра обвинувачувала Марту. А наречена Сергія тоді, коли трапилося нещастя, була в положенні, але в результаті того, що сталося втратила дитину. А надалі Марту чекав ще один страшний удар: лікарі їй повідомили, що вона ніколи вже не зможе стати матір'ю... І хоча все це залишилося в минулому, однак його тіні наздогнали дівчат і через роки. Волею долі вони закохалися в одного чоловіка. Об'єктом їх почуттів став красивий і багатий Андрій Завадський, його родині належить ціла імперія ресторанів і він є її спадкоємцем. Які відносини будуть пов'язувати молодого Завадського і героїнь мелодрами "Дві матері" і чому двом жінкам доведеться зійтися в непримиренній сутичці за дитину, яка виявиться пов'язана з ними обома? Пошук відповідей на ці питання в серіалі "Дві матері" захопить глядачів, утримуючи інтригу до самого фіналу. Відзначимо, що режисером української адаптації корейської дорами "Дві матері" став Євген Баранов, і з його роботами глядачі дуже добре знайомі, тому що вони з успіхом пройшли на українських каналах: "Хороший хлопець" (до речі теж адаптація корейського проекту), "Той, хто не спить", "Заради любові я все зможу ", "Поверни мою любовь" та інші. А вже якщо говорити про акторів, задіяних у цій картині, то тут зібрано насправді зірковий склад: Ольга Атанасова (Лук'яненко), Зоряна Марченко, Михайло Пшеничний, Кирило Дицевіч, Ольга Сумська, Ірма Вітовська, Віталіна Біблів, Микола Боклан, Анатолій Гнатюк та інші. Отже, з нетерпінням очікуємо цілих двадцять чотири серії мелодрами "Дві матері" на каналі "1+1", її прем'єра запланована в новому сезоні. Дивіться також на нашому сайті всі серії серіалу "Дві матері" онлайн, тут вони будуть доступні в HD якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Дві матері / Две матери
Адаптація корейського формату: Дві матері
Країна: Україна
Рік: 2018
Жанр: Мелодрама, драма
Серій: 24
Виробництво: 1+1 Продакшн
Продюсер: Дар'я Жукова, Олена Єремєєва, Вікторія Баранова
Креативний продюсер: Євген Баранов
Оператор-постановник: Віталій Запорожченко
Режисер: Євген Баранов
У ролях: Ольга Атанасова, Зоряна Марченко, Михайло Пшеничний, Кирило Дицевич, Ольга Сумська, Ірма Вітовська, Віталіна Біблів, Микола Боклан, Анатолій Гнатюк та ін.
Прем'єра: 1+1

Загрузка...
загрузка...

загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube