загрузка...

 

Серіал Акварелі (Акварели) в HD 2018

Опис: У новому сезоні на глядачів чекає ще одна цікава прем'єра - багатосерійна мелодрама "Акварелі" ("Акварели"), заплутаність і неймовірні повороти сюжету якої з гідністю могли б оцінити самі творці преславутая "Санта-Барбари". Історія, що сталася в наші дні з Асею (Дар'я Щербакова), головною героїнею мелодрами "Акварелі" ("Акварели"), почалася ще чотирнадцять років тому, проте сама дівчина нічого про це не пам'ятала, а ті, хто так чи інакше були причетні до події тоді, вже дуже прагнули все приховати. Можливо правда ніколи і не була відкрита б, якби доля не звела Асю з Дімою (Ілля Алексєєв), забезпеченим хлопцем і спадкоємцем сімейного бізнесу. До зустрічі з ним Ася жила з мамою Іриною (Оксана Базилевич), яку, незважаючи на її нехороші пристрасті, дуже любила і всіляко намагалася захистити від проблем. Головна героїня багатосерійної драми "Акварелі" ("Акварели") скільки себе пам'ятає, проживала з мамою в маленькій квартирці, проте її пам'ять чомусь не дозволяла дівчині заглянути далі, ніж її одинадцять років. Що було до цього віку, Ася не знає, навіть не підозрюючи які таємниці і відкриття готує їй доля. І саме Діма, з яким у Асі стали складатися стосунки, покладе початок того, що поступово всі скелети з шафи його сім'ї будуть вийняті назовні. І найдивніше, що головна героїня серіалу "Акварелі" ("Акварели") виявиться головною дійовою особою таємничого минулого панів Васильцових. Однак сама Регіна Васильцова (Марина Могилевська), Діміна мачуха, буде всіляко перешкоджати тому, щоб істина відкрилася. Для цього у неї є безліч засобів і досить вагомий мотив, адже вона закохана в свого пасинка і ніяк не може допустити, щоб всі дізналися, що Настя, а так звали Асю в дитинстві, - її дочка... Виробництвом шістнадцатисерійной мелодрами "Акварелі" ("Акварели") займалася компанія Filmstream спільно з Vileton Production. На знімальному майданчику серіалу "Акварелі" ("Акварели") керував режисер Олексій Карелін, який раніше працював над такими фільмами і серіалами, як "Чорна кров", "Помста як ліки", "Чуже обличчя", "Лісник", "псевдонім Албанець - 3, 4" і іншими. Багато акторів, задіяні у фільмі "Акварелі" ("Акварели"), також добре знайомі глядачам: Дар'я Щербакова, Ілля Алексєєв, Марина Могилевська, Дмитро Єгоров, Оксана Базилевич, Петро Баранчеев, Ігор Денисов та інші. Дивіться прем'єру багатосерійної мелодрами "Акварелі" ("Акварели") вже зовсім скоро на одному із каналів України. А також на нашому сайті, де все серії серіалу "Акварелі" ("Акварели") будуть доступні онлайн в хорошій якості HD і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Акварелі / Акварели
Жанр: Мелодрама
Cерій: 16
Рік: 2018
Країна: Білорусь, Україна
Режисер: Олексій Карелін
Сценарист: Яна Романенко
Виробництво: Filmstream і Vileton production
У ролях: Дар'я Щербакова, Марина Могилевська, Ілля Алексєєв, Оксана Базилевич, Дмитро Єгоров, Ігор Денисов, Петро Баранчеев, Олег Алмазов, Зоя Антонова, Марта Голубєва, Андрій Новик, Олександр Чевичелов, Анна Полупанова, Михайло Клименко та ін.

Загрузка...
загрузка...

Loading...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube