загрузка...

 

Серіал Доля обміну не підлягає (Судьба обмену не подлежит) в HD 2018

Опис: Доля обміну не підлягає і, обраних одного разу свій шлях, вже немає можливості повернутися назад і піти в іншому напрямку... Серіал "Доля обміну не підлягає" ("Судьба обмену не подлежит") продовжує прем'єрне хід на каналі "Україна", яка була оголошена ще навесні. Ця захоплююча і драматична історія розповість про те, як один поганий вчинок може стати фатальним відразу для багатьох людей, через багато років руйнуючи життя одних і роблячи нещасними інших. Наталія (Тамара Андропова), зовсім ще юна дівчина, стала жертвою зґвалтування. Ледь оговтавшись після цього, вона зрозуміла, що вагітна. Наташа була не в змозі "поставити на ноги" цієї дитини і народилася дочка збиралася залишити в пологовому будинку. Однак в той же самий час разом з нею в пологове відділення поступила Анна, дружина забезпеченого бізнесмена. У Анни та Бориса народилися дівчатка двійнята, і тоді у Наталії виник зухвалий і жорстокий план. Бажаючи, щоб її дочка росла в достатку і любові, вона поміняла одну з дівчаток Анни на свою дитину, а потім написала відмову від вже чужий малятка. Так одна з дочок ні про що не підозрюють батьків виявилася в будинку малятка. Але доля підготувала несподіваний поворот, не давши можливість сестрам втратити один одного з виду. Лізу, так назвали дівчинку, залишену в пологовому будинку, удочерила Лана (Юлія Такшина), яка дружила з сім'єю Анни і Бориса. Так дівчинки виросли подругами, і Галя з Алей, сестри-двійнята, і Ліза після школи вступили до інституту. Але на шляху їхньої дружби виникли несподівані перешкоди... Любов, ревнощі, суперництво - в боротьбі за своє щастя далеко не кожен користується лише чесними методами. Дівчатам треба буде пройти чимало випробувань, зрада і інтриги, брехня і таємниця, яка об'єднала, а точніше - роз'єднала, героїнь мелодрами "Доля обміну не підлягає" ("Судьба обмену не подлежит") - на що виявиться здатна кожна з них? Праведне прагнення дізнатися, хто ти є насправді, яка таємниця огортає історію твого народження, а також смерть близьких, розорення і боротьба за спадок - ось з чим доведеться зіткнутися героїням міні-серіалу "Доля обміну не підлягає" ("Судьба обмену не подлежит"). Режисером мелодрами "Доля обміну не підлягає" ("Судьба обмену не подлежит") став Олексій Гусєв, а на знімальному майданчику під його керівництвом працювали тамара Андропова, Юлія Такшина, Клавдія Дрозд, Юлія Амелькина, Тетяна Чердинцева, Ольга Олексій, Віталій Кудрявцев та інші. Прем'єру чотирисерійній мелодрами "Доля обміну не підлягає" ("Судьба обмену не подлежит") телеканал "Україна" покаже вже 9 вересня в своєму вечірньому ефірі. Дивіться також на нашому сайті всі серії серіалу "Доля обміну не підлягає" ("Судьба обмену не подлежит") онлайн, тут вони будуть доступні в HD якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Доля обміну не підлягає (Судьба обмену не подлежит)
Жанр: Мелодрама
Країна: Україна
Рік: 2018
Серій: 4
Виробництво: Filmstream
Режисер: Олексій Гусєв
Сценарій: Катерина Андерсон
Оператор: Антон Ткаченко
Продюсер: Віталій Сіренко, Ірина Франчук, Наталя Стрібук
В ролях: Тамара Андропова, Юлія Такшина, Клавдія Дрозд, Юлія Амелькина, Тетяна Чердинцева, Ольга Олексій, Віталій Кудрявцев та ін.
Прем'єра: ТРК Україна

Загрузка...
загрузка...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube