загрузка...

 

Серіал Бабка Сериал Стрекоза в HD 2018

Опис: Її звуть Бабка, і подібно до своєї тезки зі світу комах їй завжди вдається вислизнути, залишивши "з носом" того, хто вже давно полює на неї. Вона - вихованка дитячого будинку, але це вже в минулому, а сьогодні Бабка - зухвала аферистка, чий "політ" досвідченому і чесному поліцейському Ігорю ніяк не вдається перервати. Але все ж одного разу головний герой міні-серіалу "Стрекоза", що займається розслідуванням справ, де фігурує ця дівчина, зумів схопити її, так би мовити, "на гарячому". Але і тут Ігорю не вдається закрити справу, тому що Бабка виявляється свідком в іншому, досить гучному злочину. Слідство пропонує дівчині дати свідчення у цій справі в обмін на програму "захисту свідків" і закриття всіх справ за колишніми її "гріхами". Бабка погоджується на таку операцію, і щоб заховати важливого свідка головного героя детективної мелодрами "Бабка" ("Стрекоза") відправляють разом з нею в інше місто. Для Ігоря це робота і наказ начальства, і те, що вони терпіти не можуть один одного, не має ніякого значення, тепер для оточуючих вони - закохана пара. але ситуація ускладнюється ще й тим, що ховатися капітану і аферистці належить в комунальній квартирі, де складно хоч щось приховати від сусідів. У комуналці поруч з головними героями детективної мелодрами "Бабка" ("Стрекоза") опиняються двоє дітей, які живуть без матері, бо та кудись пропала, і літній письменник з вельми ексцентричними манерами. Складно знайти хоч щось спільного між цими вимушеними сусідами, хіба що кожен з них по суті самотній в цьому житті. Як уживуться вони під одним дахом, і що зв'яже їх міцніше родинних зв'язків - дивіться в міні-серіалі "Бабка" ("Стрекоза") на каналі "Україна". Виробництвом мелодрами "Бабка" ("Стрекоза") займалася компанія "Київтелефільм", що запросила керувати на знімальному майданчику режисера Валерія Ібрагімова ("Несолодка помста", "Пелена", "Добрими намірами", "Щастя за договором", "Ментівські війни. Одеса" та інші). У серіалі "Бабка" ("Стрекоза") глядачі побачать добре знайомих і улюблених за багатьма українськими проектами акторів: Віру Шпак, Тимофія Каратаєва, Валерія Баринова, Леся Задніпровського, Миколу Боклана, Євгенія Єфремова, Марію Климову і інших. Прем'єру чотирьохсерійної детективної мелодрами "Бабка" ("Стрекоза") вже 2 вересня покаже у своєму ефірі телеканал "Україна". Дивіться також на нашому сайті всі серії серіалу "Бабка" ("Стрекоза") онлайн в HD якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Бабка / Стрекоза
Жанр: Детективна мелодрама
Країна: Україна
Рік: 2018
Серій: 4
Виробництво: Київтелефільм
Режисер: Валерій Ібрагімов
У ролях: Віра Шпак, Тимофій Каратаєв, Валерій Баринов, Денис Мартинов, Євген Єфремов, Микола Боклан, Лесь Задніпровський, Марія Клімова та ін.
Прем'єра: ТРК Україна

Загрузка...
загрузка...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube