загрузка...

 

Серіал Пелена в HD 2018

Опис: Серіал "Пелена" - що може означати подібна назва картини? Пеленою, як правило, називають щось, що застилає нам очі, не даючи можливості побачити справжню реальність і захищаючи нас часом від безжальної, травмуючої серце правди... Проте виявляється, що ще десь на просторах нашої країни також загубилося невеличке селище з незрозумілих назвою Пелена, що стало епіцентром загадкової і захоплюючої історії. Саме сюди потрапила головна героїня багатосерійної детективної мелодрами "Пелена" після того, як її журналістське розслідування привело до несподіваних відкриттів. Нерідко їй доводилося працювати "під прикриттям", змінюючи зовнішність і граючи різні ролі, і подібні "трюки" приводили до високих результатів. А що таке результат в роботі журналіста? Викривающа інформація і компромат, які вдавалося роздобути головній героїні серіалу "Пелена", викликали величезний резонанс і приносили її виданню хороші рейтинги. Ось тільки на цей раз все вийшло інакше. Чергове її розслідування мало не позбавило головного редактора (Володимир Горянський) його посади, у всякому разі така загроза прозвучала в одному телефонному дзвінку і той, що дзвонив вимагав звільнити журналістку. Тому "від гріха подалі" в терміновому порядку було вирішено відправити головну героїню детективної мелодрами "Пелена" в безстрокову відрядження, де їй пропонувалося висвітлювати новини та досягнення сільського господарства. Так невгамовна і пролазлива журналістка виявилася в далекому містечку Пелена, де їй доведеться зіткнутися з безліччю небезпек і несподіваними відкриттями. Саме тут, в цьому невеликому селищі, їй належить розплутати цілий клубок загадок і таємниць і встояти перед навислої над нею загрозою. А ще цю молоду і привабливу особу не омине стороною і таке бажане для жіночого серця почуття, як любов... Над гостросюжетної мелодрамою "Пелена" працювала компанія "Київтелефільм" під керівництвом продюсера Валентина Опалєва. Режисером картини "Пелена" став Валерій Ібрагімов, якого глядачі могли запам'ятати по його недавнім робіт "Дружина з того світла", "Щастя за договором", "Ментовські війни. Одеса" і іншим. Головну роль в серіалі "Пелена" зіграла молода актриса Олександра Буличова, а її партнерами по знімальному майданчику стали Антон Батиров, Андрій Чадов, Сергій Сипливий, Володимир Горянський, Костянтин Корецький та інші. Прем'єру багатосерійної детективної мелодрами "Пелена" глядачі побачать вже 4 червня у вечірньому ефірі каналу СТБ. Дивіться також всі серії серіалу "Пелена" онлайн на нашому сайті, де вони будуть доступні в HD якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Пелена
Жанр: Мелодрама
Країна: Україна
Рік: 2018
Виробництво: Київтелефільм
Режисер: Валерій Ібрагімов
Оператор: Олександр Андріяшин
Сценарист: Яна Романенко
Художник: Павло Карван
Продюсер: Валентин Опалєв, Юлія Волхонська, Світлана Карван
В ролях: Антон Батиров, Андрій Чадов, Олександра Буличова, Володимир Горянський, Сергій Сипливий, Ліза Анохіна, Костянтин Корецький, Олексій Тритенко, Наталія Корецька та ін.
Прем'єра: СТБ

Загрузка...
загрузка...

Loading...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube