загрузка...

 

Міні-серіал Серце слідчого / Мини-сериал Сердце следователя в HD 2018

Опис: Помиляється той, хто думає, що серце слідчого - непробивний граніт, загартований і втратив здатність відчувати, служитель закону - така ж людина, який може бути і м'яким, і чуйним, ось тільки суворі обставини його роботи часто змушують забути про це... Варвара Родіонова (Дарина Єгоркіна), головна героїня міні-серіалу "Серце слідчого" ("Сердце следователя") на каналі "Україна", вперше побачивши нового свідка у справі про пограбування банку навіть не припускала, як за допомогою цього хлопчика перевернеться її життя. Так, цінним свідком виявився дев'ятирічний жебрак, який назвався Іваном, він зміг побачити обличчя одного з бандитів, які напали на банк. Можливо в крутих американських фільмах і показують, як працює програма захисту свідків, але в умовах нашої дійсності захищати очевидця злочину Варварі довелося самій. Головна героїня мелодрами "Серце слідчого" ("Сердце следователя") відправила хлопчика пожити до своєї тітки, при цьому не здогадуючись, що Ваня не тільки бачив обличчя грабіжника, але ще і підібрав цінний речовий доказ на місці злочину. Дев'ятирічний хлопчик виявився володарем флешки, яка представляла неабиякий інтерес для вельми небезпечних людей. І злочинці не придумали нічого кращого, ніж підіслати до слідчого Родіонової чарівного чоловіка, щоб розтопити серце слідчого і таким чином виманити з її допомогою у свідка цінну доказ... Невже план грабіжників спрацює і Варвара піддасться Чарр найманого залицяльника або ж ця історія отримає зовсім інше розвиток - дивіться в новій чотирисерійній мелодрамі "Серце слідчого" ("Сердце следователя") на каналі "Україна". Виробництвом міні-серіалу "Серце слідчого" ("Сердце следователя") займалася компанія "Стар Медіа", а його режисером стала Єва Стрельнікова. Українським глядачам добре знайомі роботи цього режисера, адже в фільмографії у пані Стрельникової значаться такі проекти, як "Лікар Ковальчук", "Нитки долі", "Сни" і "Мама мимоволі". З акторів, які взяли участь у зйомках мелодрами "Серце слідчого" ("Сердце следователя"), крім Дар'ї Єгоркіної можна також назвати Антона Батирева, Георгія Лещенко, Надію Кондратовською, Володимира Мамчура, Анну Васильєву, Володимира Гладкого, Марину Кукліну, Ігоря Колтівського, Євгенія Єфремова, Олексія Нежурко, Олександра Крючкова, Олега Масленникова і інших. А ось прем'єру чотирисерійній мелодрами "Серце слідчого" ("Сердце следователя") канал "Україна" покаже в своєму недільному ефірі вже 20 травня. Дивіться також всі серії серіалу "Серце слідчого" ("Сердце следователя") онлайн на нашому сайті, де вони будуть доступні в хорошій якості HD і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Серце слідчого / Сердце следователя
Жанр: мелодрама
Рік виробництва: 2018
Кількість серій: 4
Режисер: Єва Стрельнікова
Сценарій: Ренат Гільфанов
Художник-постановник: Валентина Ямщикова
Оператор-постановник: Олександр Шилов
Продюсери: Аля Касперська, Влад Ряшин
В ролях: Дар'я Єгоркіна, Антон Батирьов, Георгій Лещенко, Надія Кондратовська, Володимир Мамчур, Ганна Васильєва, Марина Кукліна, Володимир Гладкий, Ігор Колтовской, Олексій Нежурко, Михайло Кукуюк, Євген Єфремов, Олександр Крючков, Олег Масленніков та ін.
Прем'єра: ТРК Україна

Загрузка...
загрузка...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube