загрузка...

 

Серіал Доглядальниця / Сериал Сиделка в HD 2018

Опис: Телеканал "Україна" підготував своїм глядачам чергову нову прем'єру - захоплюючу багатосерійну мелодраму з невигадливою назвою "Доглядальниця" ("Сиделка"). Серіал "Доглядальниця" ("Сиделка") - це не просто любовна історія, героїня якої пробирається до свого щастя через терни, хоча, звичайно, згідно із законами жанру і цього тут буде більш ніж достатньо, сюжет проекту "Доглядальниця" ("Сиделка") на каналі "Україна" передбачає ще й досить захоплюючу детективну інтригу , а також глибоку психологічну драму. Отметимо, що режисером серіалу "Доглядальниця" ("Сиделка") став автор чудового комедійного проекту про Гену Букіна, який із задоволенням дивилися на протязі декількох сезонів і старі, й малі ("Щасливі разом"), а також серіалу "Не родись красивою" - Станіслав Назиров. А ось головну роль в "Доглядальниці" ("Сиделка") виконає актриса Регіна Мянник, що знялася у цього режисера вже не в одному проекті. До речі за твердженням самої актриси, її героїня в серіалі "Доглядальниця" ("Сиделка") абсолютно не схожа на неї, в реальному житті Регіна набагато рішучіше і цілеспрямованою. Наскільки вдалася актрисі ця роль, де доводилося грати власного антипода - глядачі зможуть оцінити вже зовсім скоро в серіалі "Доглядальниця" ("Сиделка") на каналі "Україна". До речі в "Доглядальниці" ("Сиделке") у Регіни Мянник виявилися чудові партнери: разом з нею на знімальному майданчику працювали Юрій Бєляєв та Сергій Жигунов. Отже, дивіться прем'єру багатосерійної мелодрами "Доглядальниця" ("Сиделка") вже з 23 квітня у вечірньому ефірі на каналі "Україна". А також на нашому сайті, де все серії серіалу "Доглядальниця" ("Сиделка") ви знайдете онлайн в хорошому HD якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Доглядальниця / Сиделка
Друга назва: Остання осінь
Жанр: Детективна мелодрама
Серій: 16
Рік: 2018
Країна: Росія
Виробництво: Русское
Режисер: Стас Назіров
В ролях: Регіна Мянник, Юрій Бєляєв, Сергій Жигунов, Ілля Акінтьев, Олександр Давидов, Денис Нурулін, Наталя Балясова, Анна Шульгіна та ін.
Прем'єра: ТРК Україна

Загрузка...
загрузка...

Loading...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube