загрузка...

 

Спадкоємиця мимоволі / Наследница поневоле в HD 2018

Опис: Раптово розбагатіти, а точніше - дізнатися, що являєшся спадкоємицею чималого статку, - мабуть для молодої дівчини це і величезна спокуса, і випробування, і неймовірні пригоди... Все це сталося з головною героїнею нової багатосерійної мелодрами "Спадкоємиця мимоволі" ("Наследница поневоле"), яку вже зовсім скоро побачать глядачі телеканалу "Україна". Що робити з раптово навалилися багатством? Погодьтеся, кожен би хотів, щоб подібне питання виник би і перед ним, але у головної героїні серіалу "Спадкоємиця мимоволі" ("Наследница поневоле") разом зі спадщиною з'явилися і безліч несподіваних і непередбачених проблем. По-перше дівчина дізналася, що її предки були з знатного роду, одним словом - княжна, а це багато до чого зобов'язує. А по-друге, як відомо, поряд з величезним станом завжди з'являються заздрісники, недоброзичливці і інтригани, і молодій особі дуже ттрудно визначити, хто насправді її друг, а хто будує проти неї підступні плани... Серіал "Спадкоємиця мимоволі" ("Наследница поневоле") - це романтична і пригодницька мелодрама, що стала українською адаптацією корейського формату. Корейські серіали, адаптовані до наших умов, завжди проходять на "ура", згадаємо хоча б "Гарного хлопця". Виробництвом же мелодрами "Спадкоємиця мимоволі" ("Наследница поневоле") займалася компанія Mamas Films Production, а знімальну групу традиційно для цього творця очолив режисер Тарас Дудар. У минулому і позаминулому році Mamas Films Production і цей режисер уже зняли кілька захоплюючих серіалів, таких як "Дитина на мільйон", "Провідниця" і "Будинок на холодному ключі". У серіалі "Спадкоємиця мимоволі" ("Наследница поневоле") в головних ролях глядачі побачать Анастасію Іванову і Влада Микитюка. Відзначимо, що Влад Микитюк брав участь у всіх проектах, над якими працював Тарас Дудар. Однак тільки в "Спадкоємиці мимоволі" ("Наследница поневоле") цей актор виконає вже головну роль. Ще в мелодрамі "Спадкоємиця мимоволі" ("Наследница поневоле") на глядачів чекає зустріч з такими акторами, як Олександр Кобзар, Ксенія Мішина, Георгій Хостікоєв, Олександр Крижановський та інші. Отже, дивіться восьмисерійному пригодницьку мелодраму "Спадкоємиця мимоволі" ("Наследница поневоле") на каналі "Україна" вже з 16 квітня. Крім того, на нашому сайті всі серії серіалу "Спадкоємиця мимоволі" ("Наследница поневоле") ви знайдете онлайн в хорошому HD якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Спадкоємиця мимоволі / Наследница поневоле
Робоча назва: Княжна
Жанр: Мелодрама
Серій: 8
Країна: Україна
Рік: 2018
Виробництво: Mamas Films Production
Режисер: Тарас Дудар
В ролях: Анастасія Іванова, Влад Никитюк, Олександр Кобзар, Ксенія Мішина, Георгій Хостікоєв, Олександр Крижанівський, Сергій Сипливий та ін.
Прем'єра: ТРК Україна

Загрузка...
загрузка...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube