загрузка...

 

Серіал Прислуга в HD 2018

Опис: Хто краще за інших знає про всі подробиці життя і навіть ведення бізнесу забезпечених і впливових людей, їхніх дружин, дітей і коханок? Звичайно ж прислуга, ті, хто працює в багатьох будинках, забезпечують побут їх господарів, залишаючись при цьому непомітними для них. "Прислуга" - новий багатосерійний проект телеканалу "1+1", знятий в жанрі детективної мелодрами. Історія, розказана в детективі "Прислуга", починається, як і належить за законами жанру, з вбивства. В одному з будинків елітного котеджного селища убита дівчина Лара, яка працювала тут прислугою. У слідства відразу ж з'являється і підозрюваний в цьому злочині - якийсь Антон. Однак у молодої людини є дружина і друг, які не вірять в його винність і будь-що-будь хочуть допомогти йому. Дружина Марта починає власне розслідування, але що може жінка, яка не має ні потрібних зв'язків, ні досвіду в подібних справах? І виявляється, що може вона не мало, досить лише влаштуватися прислугою в той же самий особняк, де було скоєно вбивство. Ставши прислугою, Марта отримує доступ до багатьох прихованим за фасадами багатих будинків справах, паралельно знайшовши помічниць в особі своїх колег, таких же як і вона робітниць невидимого для багатих господарів фронту - Віри і Ріти. За проведення власного розслідування береться і один Антона - приватний детектив Максим. Які таємниці належить відкрити головним героям детективного серіалу "Прислуга", чим живуть і що приховують господині елітних котеджів, які відносини часом виникають між представниками абсолютно різних ступенів соціальних сходів? Безліч несподіваних відкриттів чекає героїв серіалу "Прислуга" в їх розслідуванні, а для глядачів це виллється в захоплюючу історію, де незалежно від чинів, звань і положення в суспільстві будуть присутні всі ті ж любов і вірність, зрада і інтриги, бажання прийти на допомогу і повну байдужість до бід ближнього... Хочеться відзначити, що постановкою серіалу "Прислуга" займався режисер, добре знайомий глядачам каналу "1+1" - Бата Недич ("Село на мільйон", "Хазяйка" і ін.). Втім і багато акторів, задіяні в цій картині, виявляться добре відомими глядацької аудиторії: Антон Денисенко, Валерія Ходос, Олег Савкін, Лариса Руснак, Борис Хвошнянський, Людмила Загорська, Анна Сагайдачна, Дар'я Трегубова та інші. На замовлення каналу "1+1" детективну мелодраму "Прислуга" знімала компанія Sister production. Прем'єру ж дванадцатисерійний детектива "Прислуга" глядачі зможуть подивитися вже в квітні 2018-го. Дивіться також на нашому сайті всі серії серіалу "Прислуга" онлайн в хорошій якості HD і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Прислуга
Жанр: Детективна мелодрама
Серій: 12
Рік: 2018
Країна: Україна
Виробництво: Sister production
Керівництво: Вікторія Забулонська, Марина Писаренко
Продюсери: Олександр Ткаченко, Олена Васільєва
Оператор-постановник: Костянтин Чумаков
Художник-постановник: Дмитро Жмурко
Режисер: Бата Недич
В ролях: Антон Денисенко, Валерія Ходос, Олег Савкін, Лариса Руснак, Борис Хвошнянський, Ірина Мельник, Ганна Сагайдачна, Людмила Загорська, Володимир Канівець, Сергій Фролов, Антоніна Макарчук, Дар'я Трегубова, Дар'я Єгоркіна, Андрій Журба, Євген Давиденко та інші.
Прем'єра: 1+1

Загрузка...
загрузка...

загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube