загрузка...

 

Скарбниця життя / Кладовая жизни в HD 2018

Опис: Серіал "Скарбниця життя" ("Кладовая жизни") - це ще одна мелодрама, яка займе вечірній прайм телеканалу "Україна". Фільм про дружбу і вірність, любов і зраду, наполегливому русі вгору і нездійснені надії, які зруйнували ті самі дев'яності - ось, мабуть, як можна уявити сюжет мелодрами "Скарбниця життя" ("Кладовая жизни"). Так, знову і знову ми будемо дивитися історію, родом з кінця минулого століття - період, який ще надовго залишить у нашій пам'яті вельми характерні маркери того часу. Двадцятирічний Саша Савчук, головний герой багатосерійного драматичного серіалу "Скарбниця життя" ("Кладовая жизни"), як і багато молодих людей в той час не захотів залишатися працювати на заводі, доживає своє виробниче століття. Його новим місцем роботи став якийсь кооператив - ще один характерний атрибут того часу, що бере свій початок ще з часів горбачовської перебудови. Однак тут Саші довго попрацювати не довелося, ця так звана виробнича організація виявилася причетна до серії квартирних крадіжок. І хоча головний герой серіалу "Скарбниця життя" ("Кладовая жизни") не мав до цього ніякого відношення, але зі слідчим, який веде розслідування у цій справі, відносини у нього склалися досить натягнуті. А виною всьому - преславутий любовний трикутник. Саша вже давно був закоханий в Оксану, медсестру з того самого заводу, однак дівчина відповіла взаємністю не йому, а його старшому братові Павлу. І так сталося, що саме Павлу, який працював в правоохоронних органах, доручили вести справу про квартирні крадіжки і причетному до цього кооперативу. Як доля розпорядиться з почуттями молодих людей, пов'язаних родинними узами суперників, яких любов зробила ворогами? У батьків же братів в цей час з'явилася своя проблема - загострення хвороби у Марії, матері Саші. Тепер батьки головного героя мелодрами "Скарбниця життя" ("Кладовая жизни") збиралися переїжджати за місто, так порадили лікарі Марії і Степану. А для Саші їх переїзд став доленосним, тут, спостерігаючи за хаотичною торгівлею місцевих бабусь, у нього зародилася ідея створення впорядкованої і легальної торгівлі... Хочеться відзначити, що в серіалі "Скарбниця життя" ("Кладовая жизни") задіяно чимало цікавих і відомих акторів. Головні ролі тут виконали Павло Баршак, Олена Шилова і та Антон Соколов. А їх колегами стали Михайло Жонін, Віталій Салій, Віра Шпак, Микола Боклан, Федір Гуринець, Денис Роднянський і інші. А ось режисером мелодрами "Скарбниця життя" ("Кладовая жизни") став Олександр Ітигілов, якого на "Україні" мабуть просто полюбили, адже саме тут ми вже дивилися його інші роботи: "Друге життя Єви", "Чужі рідні" і ін. Прем'єру восьмисерійній мелодрами "Скарбниця життя" ("Кладовая жизни") телеканал "Україна" запропонує своїм глядачам вже 19 березня в своєму вечірньому ефірі. Дивіться також всі серії серіалу "Скарбниця життя" ("Кладовая жизни") онлайн на нашому сайті, де вони будуть доступні в хорошій якості HD і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Скарбниця життя / Кладовая жизни / Комора життя
Жанр: мелодрама
Серій: 8
Країна: Україна
Рік: 2018
Режисер: Олександр Ітигілов
У ролях: Павло Баршак, Олена Шилова, Антон Соколов, Сергій Воляновскій, Віталій Салій, Віра Шпак, Михайло Жонін, Леонід Громов, Микола Боклан, Федір Гуринець, Денис Роднянський і ін.
Прем'єра: ТРК Україна

Загрузка...
загрузка...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube