загрузка...

 

Турецький серіал Мама в HD 2018

Опис: Чи багато японських мелодрам бачили українські глядачі? Навіть хоча б одну з них пригадати важко, зате турецькі історії у нас дуже популярні, принаймні вечірній ефір каналу "1+1" традиційно не обходиться без східних "казок". А ось в новому сезоні "Плюси" пішли ще далі, пропонуючи своїм глядачам японське кіно у виконанні турецьких акторів. Багатосерійна мелодрама "Мама", що стартує незабаром на каналі "1+1" - це турецька адаптація японського формату, що вийшов з оригінальною назвою "Mother". Події в серіалі "Мама" розгортаються навколо злочину - злочину в ім'я добра і справедливості. Так принаймні думала головна героїня мелодрами "Мама" Зейнеп, роль якої виконала зірка "Величного століття" Дженсен Дере, правда сама Зейнеп можливо навіть і не усвідомлювала, що порушує закон. Почалося все з того, що дівчина прийшла працювати в школу. Вона хоч і мріяла стати фотографом, але для цього потрібні були кошти, так що поки Зейнеп влаштувалася вчителькою. Серед її маленьких учнів була одна дівчинка, з якою явно щось відбувалося. Мелек частенько приходила в школу з синцями, і Зейнеп з'ясувала, що вдома дівчинку б'ють. Мати зі своїм коханцем жорстоко поводилися з Мелек, перетворивши її життя на справжнє пекло. Зейнеп відчула бажання захистити свою ученицю, оточити її турботою і любов'ю, подарувати їй то материнське тепло, якого вона була позбавлена. Молода вчителька згадала і своє дитинство, вона адже виховувалася прийомними батьками, і їй захотілося створити для Мелек справжню сім'ю. Викрасти дівчинку і відвезти її подалі від жорстокої матері - ось що придумала головна героїня турецької мелодрами "Мама". А далі події цієї картини розгортатимуться, так би мовити, згідно із законами жанру: глядачів чекають непередбачувані повороти сюжету, складні взаємини, пригоди і, звичайно ж, зворушлива любовна інтрига. Дивіться прем'єру багатосерійної мелодрами "Мама" вже скоро в ефірі каналу "1+1". Крім того, наш сайт також покаже всі серії серіалу "Мама" онлайн в хорошій якості HD, без реклами і тільки в легальних плеєрах. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Мама
Інша назва: ANNE
Ремейк японського формату: Mother
Жанр: Мелодрама, драма
Країна: Туреччина
Рік: 2016
Режисер: Мерві Гіргін Айтекін
В ролях: Джансу Дере, Вахіде Перчин, Берен Гекйилдиз, Гонджа Вуслатері, Беркай Атеш, Ґюленай Калкан, Джан Нергіз, Алізе Гердюм, Ахсен Ероглу, Волкан Юнал та ін.
Прем'єра: 1+1

Загрузка...
загрузка...Loading...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube