загрузка...

 

Серіал За три дні до кохання / За три дня до любви в HD 2018

Опис: Скільки коштує щастя? Поміркувати над цим філософським питанням пропонує телеканал "1+1" у своїй новій багатосерійної мелодрами "За три дні до кохання" ("За три дня до любви"). Хоча, звичайно, слово "поміркувати" тут не зовсім підходить, адже сюжет серіалу "За три дні до кохання" ("За три дня до любви") цікавий і дуже динамічний, просто події цієї картини розгортатимуться навколо однієї незвичайної угоди... Дана Романова, головна героїня мелодрами "За три дні до кохання" ("За три дня до любви"), власниця процвітаючого бізнесу і не мала ніяких проблем ні в спілкуванні, ні в особистому житті, зустрівши Павла Солдатова, мало не перекреслила все своє попереднє життя. Вони зустрілися в Одесі, і це стало божевіллям для обох, тільки по-своєму для кожного. Павло перебував у жахливому стані, його дружині погрожували кредитори, і він готовий був віддати все, навіть свій бізнес, щоб врятувати сім'ю. А Дана відчула таку самотність, що все її видиме благополуччя в одну мить втратила будь-яке значення, і головна героїня багатосерійної мелодрами "За три дні до кохання" ("За три дня до любви") запропонувала молодому бізнесмену вирішити його фінансові питання в обмін на три дні. Три дня в компанії один одного - вигідна угода або жахлива гра з долею? Три дня дружнього спілкування, але чи зможуть герої по їх закінченню назавжди забути про існування один одного - дивіться в новій шестнадцатісерійной мелодрамі "За три дні до кохання" ("За три дня до любви") на каналі "1+1". Традиційно створенням контенту для каналу займається компанія "1+1 Продакшн", що запросила в режисерське крісло Сергія Щербина, вже добре відомого українським глядачам за такими своїми роботами, як "Коротке слово "ні", "Сходження на Олімп", "Ливарний", "Дорожний патруль" і багатьом іншим. Що ж стосується автора сюжету, то їм стала Ірина Чернова, у фільмографії якої - всі "гучні" прем'єри: "Хороший хлопець", "Хазяйка", "Жіночий лікар", "Сашка" та ін. Так що ця історія також обіцяє бути не менш захоплюючою, непередбачуваною і утримувати увагу глядачів до самого фіналу. Дивіться прем'єру шестнадцатісерійної мелодрами "За три дні до кохання" ("За три дня до любви") вже в сезоні 2018 року на каналі "1+1". А також на нашому сайті, де все серії серіалу "За три дні до кохання" ("За три дня до любви") ви зможете подивитися онлайн в хорошій якості HD, без реклами і тільки в легальних плеєрах. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: За три дні до кохання / За три дня до любви
Жанр: Мелодрама
Серій: 16
Країна: Україна
Рік: 2018
Режисер: Сергій Щербин
Продюсер: Олена Васильєва, Вікторія Лезіна
Креативний продюсер: Олена Єремєєва
Виробництво: 1+1 Продакшн
Автор сценарію: Ірина Чернова
В ролях: Анастасія Карпенко, Дарина Єгоркіна, Антон Денисенко, В'ячеслав Довженко, Олександр Гетьманський, Андрій Мостренко, Тамара Морозова, Влад Онищенко, Женя Лебедин, Олександр Ганноченко, Єлизавета Курбанмагомедова, Марія Заніборщ, Анатоль Фон-Філандрі і ін.
Прем'єра: 1+1

Загрузка...
загрузка...

Loading...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube