загрузка...

 

Серіал Стоматолог в HD 2018

Опис: Серіал "Стоматолог", зйомки якого стартували цієї осені в Києві, стане ще одним продуктом власного виробництва телеканалу "2+2". Команда каналу не відступає від взятого курсу, і оновлений "2+2" продовжує радувати своїх глядачів цікавими історіями "місцевого розливу". На цей раз серіал "Стоматолог" - це не тільки детектив, а й історія, в якій буде місце і любовних пригод, і комедійним сценок, і навіть екшену. Слід зазначити, що "Стоматолог" стане дебютом в кіно для відомого блогера Павла Белянського або Паштета, чия повість "Стоматолог вирішує одружитися" і лягла в основу сюжету. Сам же автор і виступив сценаристом, адаптувавши свій твір по всім телевізійним вимогам і тонкощам. Головний герой детектива "Стоматолог" Дмитро Торопка, харизматична і вельми колоритна особистість, є власником стоматологічної клініки. Однак в адміністративній роботі і веденні власного бізнесу Торопка мабуть не дістає екстриму і вражень, тому що він постійно знаходить якісь пригоди. Якщо поруч відбувається щось злочинне або виходить за рамки закону, він не може не втрутитися, ну а вже якщо це вбивство, то саме головний герой багатосерійного детективу "Стоматолог" повинен його розслідувати і знайти вбивцю. Він діє не поодинці, Дмитру допомагають вірні друзі: гінеколог Петро Дьомін і бізнесмен з вельми сумнівним минулим Сергій Грязев. У головного персонажа серіалу "Стоматолог", як розповів сам автор цієї історії, є навіть прототип, багато в чому він схожий на реальну людину, дійсно керівника однієї зі стоматологічних клінік, де працювала дружина Павла Паштета Белянського. Працюють над цією картиною відразу два режисери - Олександр Тименко і Сергій Толкушкін. Олександр Тименко добре відомий українським глядачам за мелодрамам "Нитки долі" і "Ластівчине гніздо", а також по біографічній драмі "Анна Герман". А режисер Сергій Толкушкін працював в таких проектах, як "Ментовські війни. Київ" і "Сашка". Серед акторів, задіяних у серіалі "Стоматолог" глядачам напевно приємно буде знову зустрітися з Сергієм Баском, Катериною Варченко, Оксаною Гребенюк, Артемом Позняком, Юрієм Яковлєвим, Віталієм Метерчук і іншими. Отже, дивіться прем'єру багатосерійного детективу "Стоматолог" на каналі "2+2" вже в лютому 2018-го. Наш сайт також запрошує на онлайн перегляд всіх серій серіалу "Стоматолог", тут ви знайдете їх в хорошій якості HD, без реклами і тільки в легальних плеєрах. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Стоматолог
Жанр: Детектив
Серій: 20
Країна: Україна
Рік: 2018
Виробництво: 1+1 Продакшен
Автор сценарію: Павло "Паштет" Белянський по книзі "Стоматолог вирішує одружитися"
Режисер: Олександр Тименко, Сергій Толкушкін
Продюсер: Олеся Пазенко, Оксана Янко-Коваленко, Лариса Марцевої, Володимир Андріюк
У ролях: Сергій Басок, Катерина Варченко, Оксана Гребенюк, Віталій Метерчук, Артем Позняк, Юрій Яковлєв, Олександр Бегма, Олена Іванченко та ін.
Прем'єра: 2+2

Загрузка...
загрузка...

загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube