загрузка...

 

Серіал Diagnoza / Діагноз / Диагноз в HD 2017

Опис: Медична драма "Діагноз" ("Диагноз") на каналі "1+1" вустами польських кінематографістів розповість захоплюючу історію, героїні якої належить, як кажуть, народитися заново, щоб не тільки повернути все, що вона втратила, а й знайти, перш за все, себе... Доля виявилася безжальної до Ганни Новак (Майя Осташевска), головній героїні багатосерійної драми "Діагноз" ("Диагноз"), завдавши свій нищівний удар саме тоді, коли жінка готова була "битися" з колишнім чоловіком і повернути собі своїх дітей. Ця людина заподіяв багато зла Ганні, відібравши у неї найдорожче, що може бути у жінки - сина і дочку. Тепер же головна героїня серіалу "Діагноз" ("Диагноз") поверталася до Польщі, везучи з собою те, що повинно було відновити справедливість і знищити її колишнього. Однак по дорозі в Сілезьке воєводство Анна потрапляє в аварію і виявляється на операційному столі лікарні №4 міста Рибнік. За її життя борються два хірурга - Ян Артман (Адам Воронович) і Міхал Вольський (Мацей Закойцелий), кращі лікарі цієї клініки. Їм вдається повернути пацієнтку до життя, ось тільки це життя вона змушена тепер починати з чистого аркуша... Головна героїня серіалу "Діагноз" ("Диагноз") нічого не пам'ятає, їй належить по крупицях відновлювати картини минулого, але поруч опиняються небайдужі люди, медичний персонал лікарні намагається допомогти їй в цьому. Все, крім однієї людини, того самого, який вже одного разу зруйнував її життя. Але поки Анна не впізнає його, він намагається зробити все, щоб це ніколи не сталося. звичайно ж крім Анни Новак в клініці є й інші пацієнти, їхні медичні історії, а разом з ними і їх драматичні життєві обставини привернуть увагу глядачів захоплюючими сюжетними лініями телефільму "Діагноз" ("Диагноз"). Хто допоможе Ганні відновити чисті сторінки її життя і заповнити їх новими яскравими фарбами, а також розкрити головну таємницю героїні - дивіться в багатосерійної медичної драмі з елементами криміналу "Діагноз" ("Диагноз") від польських кінематографістів. Прем'єру серіалу "Діагноз" ("Диагноз") телеканал "1+1" покаже у своєму ефірі вже в грудні. Всі серії серіалу "Діагноз" ("Диагноз") ви також зможете подивитися онлайн на нашому сайті, де вони будуть доступні в хорошій якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Diagnoza / Діагноз / Диагноз
Жанр: медична драма
Серій: 13 серій (1 сезон)
Країна: Польща
Рік: 2017
Виробництво: Дагмара Боньчик, Дорота Койміца
Сценарій: Катажина Сливинський-Клоловіч, Войцех Лепянка, Дорота Койміцка, Агнешка Кшіт
Композитор: Лукаш Таргош
Тривалість епізоду: 40-45 хвилин
В ролях: Майя Осташевска, Мацей Закойцелий, Адам Воронович, Магдалена Поплавська, Іво Райський, Хелена Завістовска, Анна Смоловик, Беата Сьцібакувна, Соня Бохосевіч, Антоні Круликовский, Олександра Конечна, Міхал Чернецький, Олександра Адамський, Йозеф Пауловскі, Томаш Драбек і ін.
Прем'єра: 1+1

Загрузка...
загрузка...

загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube