загрузка...

 

Серіал Балерина в HD 2017

Опис: Багатосерійна мелодрама "Балерина" від компанії "Українські продакшн студії" стартує на телеканалі "Україна". Автором сценарію "Балерини" стала Валерія Подорожнова, безсумнівно знайома глядачам, адже з-під її пера вийшли такі сюжети, як "Полювання на диявола", "Мертвий на 99%", "Листи на склі", "Мигдальний присмак любові" і багато інші. Чим же на цей раз здивує метр пригодницьких історій і мелодрам своїх шанувальників? У центрі сюжету багатосерійної драми "Балерина" - доля молодої дівчини Міри, що стала знаряддям в руках власної матері. Мама головної героїні серіалу "Балерина", в минулому сама - не відбулася балерина, свої гонорові плани вирішила перенести на дочку. Дівчинка з раннього дитинства займалася хореографією тому, що так хотіла її мати. Миру щосили намагалася догодити мамі, щоб та пишалася своєю дочкою і можливо тоді в її серці знайдеться для Міри хоч крапелька любові. Головна героїня мелодрами "Балерина" змогла домогтися того, щоб її вважали найкращою в хореографічному училищі, наполеглива праця і настанови владної матері не були марними. А далі Миру зібралася вступати в столичну академію хореографії. І знову це стало не її рішенням, так захотіла її мама, але аж ніяк не майбутнє дочки на цей раз хвилювало цю жінку. Нещодавно вона розлучилася зі своїм чоловіком, той пішов в іншу сім'ю і тепер Мірина мати будь-що-будь хотіла повернути його. А допомогти їй в цьому мала Мира, яка в столиці буде стежити за новою сім'єю чоловіка... На що ще штовхне Миру віроломство її матері і хто або що зможе уберегти дівчину від фатального кроку - дивіться в новій багатосерійній драмі "Балерина" на телеканалі "Україна". Вже 10 жовтня на "Україні" відбудеться прем'єра мелодрами "Балерина", а потім щовечора у будні (з вівторка по п'ятницю) на глядачів чекають захоплюючі перипетії цієї драматичної історії, з неймовірними поворотами сюжету і зовсім непередбачуваною розв'язкою. А подивитися онлайн всі серії серіалу "Балерина" ви також зможете на нашому сайті, де вони будуть доступні в хорошій якості і без реклами, і тільки в легальних плеєрах. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Балерина
Жанр: Мелодрама
Серій: 8
Країна: Україна
Рік: 2017
Виробництво: Українська продакшн студія
Режисер картини: Роман Барабаш
Автор сценарію: Валерія Подорожнова
В ролях: Ангеліна Стречин, Андрій Самінін, Єгор Кутенков, Марк Дробот, Марія Аниканова, Олеся Гайова, Ольга Тумайкіна, Анна Кошмал, Валерія Гуляєва, Ігор Рубашкін, Яків Кучеревський, Наталія Васько, Костянтин Жовтневий і ін.
Прем'єра: ТРК Україна

Загрузка...
загрузка...
Loading...
загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube