загрузка...

 

Серіал Ментівські Війни. Київ / Ментовские войны. Киев 2017 в HD

Опис: "Ментівські війни. Київ" ("Ментовские войны. Киев") - творці української адаптації культового серіалу "Ментовські війни" закінчили свої "бої" в Одесі, і тепер хочуть показати глядачам, що і в столичних підрозділах структур МВС можна відшукати непідкупних і відданих своїй справі працівників. Так що ще одна версія "Ментовських воєн" тепер буде проходити в Києві, а її головним героєм стане досвідчений опер, сміливий і розумний, а головне - чесний, поліцейський - Віктор Таран (Роман Мацюта). Отже, Київ, 2012 рік, Віктору, як одному з кращих співробітників, доручають вести слідство у найгучнішим і резонансних злочинів і ці розслідування заводять головного героя детектива "Ментівські війни. Київ" ("Ментовские войны. Киев") в глухий кут. А все тому, що в злочинні схеми виявляються втягнуті деякі високі чини з структур МВС і влади і, звичайно ж, подібні справи як правило залишаються незавершеними. Однак тупик - це не те місце, де така людина, як Таран залишиться надовго, він не піде ні на який компроміс з тими, хто діє не за законом, але всі свої справи звик доводити до кінця. У нього свої принципи, свої мотиви, він любить цю роботу і залишається відданим їй навіть якщо доводиться йти проти волі вищих керівників. Так, в образі, створеному Романом Мацютой є трохи "жегловщіни", адже за визнанням самого актора, він багато почерпнув у цього персонажа і майстерної гри легендарного Володимира Висоцького. Яким вийшов головний герой серіалу "Ментівські війни. Київ" ("Ментовские войны. Киев") у музиканта, співака і актора Романа Мацюти, тим більше, що тут він дебютує, як виконавець головної ролі в серіалі - глядачі зможуть оцінити вже зовсім скоро, адже прем'єра багатосерійного детективу "Ментівські війни. Київ" ("Ментовские войны. Киев") стартує на каналі "2+2" вже 26 вересня. Дивіться також всі серії серіалу "Ментівські війни. Київ" ("Ментовские войны. Киев") онлайн на нашому сайті uahd.com.ua, де ви їх знайдете в хорошому HD якості і без реклами... Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Ментівські Війни. Київ
Російськомовна назва: Ментовские войны. Киев
Жанр: драма, кримінальний фільм
Cерій: 36
Рік: 2017
Країна: Україна
Виробництво: Кіївтелефільм, 1+1 Продакшн на замовлення телеканалу 2+2
Режисери: Сергій Уманець, Андрій Руденко, Сергій Толкушкін
Сценарій: Костянтин Стогній, Євген Васильченко, Віталій Лілін
Продюсери: Вікторія Лезіна-Масляна, Олена Васильєва, Олександр Ткаченко, Лариса Марцевої
У ролях: Роман Мацюта, Олексій Смолка, Людмила Барбір, Дар'я Трегубова, Сергій Дерев'янко, Дмитро Саранськів, Оксана Степчук, Костянтин Корецький, Олександр Форманчук, Карина Шереверова, Міла Картамишева, Євген Ламах, Оксана Коляденко, Марина Ляліна, Володимир Мельник та ін.
Саундтрек до серіалу пісню "На вістрі ножа" виконав: Роман Мацюта (музика Антона Панфілова, текст Лариси Марцевої)
Прем'єра: 2+2

Загрузка...
загрузка...

загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube