загрузка...

 

Шоу Жіночий квартал / Женский квартал в HD 2019

Опис: Новий сезон означає, що кожен з учасників телевізійного ринку обов'язково представить якусь новинку, особливо якщо це - лідери, яким завжди є що протиставити конкурентам, а тим більше якщо це - студія "Квартал 95" і канал "1+1". Цього разу "кварталівці" вирішили зіграти на жіночій половині поля, тобто забрели в суто жіночий квартал. і, не мудруючи лукаво, так і назвали свій новий проект - "Жіночий квартал". Отже, слово надається жінкам, тобто саме вони і тільки вони стануть учасницями шоу "Жіночий квартал". Що ж, серед представниць прекрасної половини людства чимало талановитих коміків, ну а про що пожартувати, а точніше - що обговорити, а якщо при цьому вам буде смішно, це, так би мовити, ваші проблеми, пані завжди знайдуть. Про що говорять, що думають і про що мріють наші прекрасні жінки? На "порядку денному" у дівчат "Жіночого кварталу" може виявитися що завгодно, міркування про сім'ю, побутові проблеми, красу і спорт, кулінарію, шопінг і (куди ж без цього) про чоловіків - суто жіночий погляд на все, що оточує кожного або кожну з нас. У цей своєрідний жіночий клуб, названий "Жіночим кварталом" увійшли чотирнадцять прекрасних артисток, багато з яких вже добре відомі шанувальникам гумористичного жанру. Це Олена Кравець, яку представляти не потрібно, але про всяк випадок скажемо, що вона - зірка шоу "Вечірній квартал"; кілька комедійних актрис, що прославилися в "Лізі сміху" - Ірина Сопонару, Тетяна Песик, Анастасія Оруджева, Лера Товстолес, Катерина Нікітіна та Олександра Машлятіна; виконавиця однієї з ролей в серіалі "Слуга народу" Ольга Жуковцова-Кияшко, Настя Коротка, актриса шоу "Вечірній Київ" і представниця Молодого театру Анастасія Євтушенко; а також дівчата, які брали участь в шоу "Голос країни" - Марта Адамчук, Віра Кекелія, Еліна Мбані і Лалі Ергемлідзе. Всі вони будуть не тільки жартувати зі сцени, але і самі візьмуть участь у створенні сценарію шоу "Жіночий квартал". Що ж, дівчатка, вперед, і нехай ваш внесок в це свято життя буде просто феєричним! Прем'єру нового гумористичного шоу "Жіночий квартал" від студії "Квартал 95" глядачі побачать вже в новому сезоні каналу "1+1". Дивіться також всі випуски шоу "Жіночий квартал" онлайн на нашому сайті, де вони будуть доступні в хорошій HD якості і без реклами. Приємного перегляду!

Оригінальна назва: Жіночий квартал (Женский квартал)
Жанр: Гумористичний проект
Рік: 2018 (1 сезон)
Країна: Україна
Виробництво: Студія Квартал 95
Учасники: Олена Кравець, Віра Кекелія, Марта Адамчук, Еліна Мбані, Лалі Ергемлідзе, Ольга Жуковцова-Кияшко, Анастасія Оруджева, Тетяна Песик, Ірина Сопонару, Лера Товстолес, Катерина Нікітіна, Олександра Машлятіна, Настя Коротка, Анастасія Євтушенко та ін.
Прем'єра: 1+1

Загрузка...
загрузка...

загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube