загрузка...

 

Зоряні яйця / Звездные яйца 2017

Опис: "Давним, давно в далекій, далекій галактиці... "Зоряні яйця ("Звездные яйца")! - ні це не початок, як ви здогадалися, всім відомого фільму "Зоряні війни", а новий проект, який виходить в новому осінньому сезоні і знову таки на Новому каналі. Ми не припускали, що ведучою проекту "Зоряні яйця ("Звездные яйца") стане епатажна блондинка і любителька кокошників - Ольга Полякова. Як заявляє сама ведуча, "Зоряні яйця ("Звездные яйца") - це суперсмішне шоу, яке складається з 15 випусків, де візьмуть участь 90 осіб з шоу-бізнесу. У кожному випуску глядачі зустрінуться з шістьма зоряними учасниками, які складали дві команди, і будуть вони битися між собою: поп-музикант з рок-зіркою, киянин в 5 поколінні проти приїжджого, брюнетки приймуть виклик від блондинок, а розумні битимуться поміряються силами з красивими. Кожна програма "Зоряні яйця ("Звездные яйца") на Новому каналі передбачає по сім раундів. Як поділилася своїми враженнями ведуча шоу Ольга Полякова, селебретіз доведеться не просто не солодко, а іноді навіть дуже гірко: наприклад з'їсти торт, який добре нафарширований гірчицею і хріном, або спробувати заспівати повністю пісню без приголосних, а також ще багато цікавих, назвемо це - завдань, буде в проекті "Зоряні яйця ("Звездные яйца"). На гнучкість і на ловкомть перевірять в шоу "Зоряні яйця ("Звездные яйца") в таких раундах як "Мозготряска" і "Ліжко", ці два раунди будуть постійно чергуватися в шоу "Зоряні яйця ("Звездные яйца"). Отже, селебретіз готові до безпрецедентним поєдинків, де зможуть проявити чимало своїх "талантів", а оце їхні імена малої частини тих, хто братиме участь у шоу "Зоряні яйця ("Звездные яйца"): Сергій Притула, Андрій Шабанов, Володимир Остапчук, Потап і Настя Каменських, Надія Мейхер, Дівчина Блонда, Ірина Білик, Віра Брежнєва, Олександр Педан, MONATIK, Олександр Скічко, Антон Савлепов, Леся Никитюк, Марія Яремчук, Вадим Олійник, Мішель Андраде, а на закуску буде Наталя Могилевська та, звичайно ж, ще дуже багато зірок. Вже скоро на Новому каналі стартує нове шоу "Зоряні яйця ("Звездные яйца") з ведучою Ольгою Полякової, в сітці мовника вже навіть анонсована і дата прем'єри першого сезону проекту "Зоряні яйця ("Звездные яйца"), а це 31 серпня. Зустрічайте нове гумористичне шоу "Зоряні яйця ("Звездные яйца") на Новому каналі. Та й не забувайте про те, що на нашому сайті uahd.com.ua всі випуски шоу "Зоряні яйця ("Звездные яйца") доступні онлайн в HD-якості і як завжди без реклами. Приємного перегляду.

Оригінальна назва: Зоряні яйця
Російськомовна назва: Звездные яйца
Жанр: Розважальне шоу
Країна: Україна
Рік: 2017 (1 сезон)
Кількість випусків: 15 (1 сезон)
Ведуча: Ольга Полякова
Учасники: Сергій Притула, Андрій Шабанов, Володимир Остапчук, Потап і Настя Каменських, Надія Мейхер, Дівчина Блонда, Ірина Білик, Віра Брежнєва, Олександр Педан, MONATIK, Олександр Скічко, Антон Савлепов, Леся Никитюк, Марія Яремчук, Вадим Олійник, Мішель Андраде, Наталя Могилевська та ін.
Канал: Новий

Загрузка...
загрузка...

загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube