загрузка...

 

Дамочки рулять (2015)

Опис: Прем'єру нового шоу "Дамочки рулять" в жанрі скетчком нам покаже канал ТЕТ починаючи з 15 червня. Кожна дівчина це окрема індивідуальність і в кожної можуть виникнути свої проблеми від маленької до великої і це не залежить від віку. У когось є тато, який зможе вирішити їх неприємності, а у когось такого тата немає і вони вирішують все самі.
Гаслом для шоу "Дамочки рулять" стало відомий вислів "ніколи не сумувати, і будь що буде!". Кожен випустить шоу "Дамочки рулять" складається з 10 скетчів в яких кожна серія це оригінальна і окрема. У цих серіях ми будемо також спостерігати як дамочки будуть створювати самі собі проблеми і знаходити шляхи їх вирішення. Шоу "Дамочки рулять" стане цікавим не тільки дівчатам, але і хлопцям - буде весело і дуже захоплююче ... Повні серії шоу "Дамочки рулять" ви можете дивитися у нас на сайті uahd.com.ua з понеділка по четвер...

Оригінальне назва: Дамочки рулять
Країна: Україна
Рік: 2015
Жанр: скетчком
Канал: ТЕТ
У ролях: Юлія Домашець, Вікторія Булітко, Катерина Вишня, Монро, Яна Ковальова, Олена Турбал, Інга Нагорна, Інна Приходько, Марина Кукліна, Ірина Андрєєва та ін.

загрузка...
ЧЕКАЙТЕ, СКОРО НА САЙТІ ПРЕМ'ЄРА 21.07.2015НОВЕ НА САЙТІ