загрузка...

 

Голос діти 2017

Опис: На телеканалі 1+1 осіння прем'єра - новий другий сезон грандіозного вокального дитячого проекту "Голос. Діти 4 сезон". Юні зірки Украині знову вийдуть на сцену і постануть перед строгим суддівським корпусом, який складатиметься з наших попурярних зіркових наставників, і знову порадують українських глядачів своїми вокальними талантами! Шоу Голос Діти 4 сезон - це адаптація оригінального формату дитячого вокального шоу талантів Voice Kids, що проходить на українському ТБ вдруге, і що отримала в першому сезоні 2012 величезну любов глядачів всі країни. В шоу "Голос. Діти 4 сезон" не буде юних виконавців, яких фанатичні батьки намагаються зробити зірками. І з цим більшість критиків повністю згодні. Кастинг на шоу був оголошений в середині липня, а прем'єра самого шоу планується приблизно на січень 2015! Дивіться на сайті uahd.com.ua всі повні випуски телешоу "Голос. Діти" сезону 2017. Неабияка битва за титул найкращого дитячого вокалу України скоро знову набере обертів! Згідно з правилами конкурсу, в шоу зможуть взяти участь тільки діти, яким на момент початку проекту виповнилося від 6 до 14 років. І ті вокалісти яким вдасться подолати найсерйозніший відбір, будуть боротися в декількох етапах: сліпі прослуховування, командні вокальні битви, півфінал і фінал, де чемпіона визначить глядацька любов шляхом смс-голосування! На першому етапі, кожен зірковий тренер, який представляє окремий музичний напрямок, вибере команду з 15 юних вокалістів. Основним призначенням наставників буде підтримка дитячих обдарувань, ретельний вибір пісенного репертуару, підготовка сценічних образів, а також проведення репетицій. Необхідно зауважити, що в процесі шоу, кожен тренер дуже прив'язується до всіх своїх підопічних. У підсумку журі пректу Голос Діти 2 сезон деколи дуже проблематично розлучатися з дітками, які не пройшли в наступний етап. Суддями проекту "Голос. Діти 4 сезон" будуть: Потап - легендарний артист в жанрі поп-музики, Тіна Кароль (1-3), Олег Скрипка (1), LOBODA (1), Потап (2-3), Наталія Могилевська (2, 4), MONATIK (3-4), "Время и Стекло" (4)

Оригінальна назва: Голос. Діти / Голос. дети
Адаптація: The Voice Kids
Жанр: вокальне талант-шоу
Країна: Україна
Рік: 2012-2017
Ведучий: Андрій Доманський (1), Катерина Осадча (1-4), Юрій Горбунов (2-4)
Судді: Тіна Кароль (1-3), Олег Скрипка (1), LOBODA (1), Потап (2-3), Наталія Могилевська (2, 4), MONATIK (3-4), "Время и Стекло" (4)
Продюсер: Вікторія Лезіна
Прем'єра: 1+1

Загрузка...
загрузка...загрузка...

НОВЕ НА САЙТІ

До уваги

Авторське право: Аудіо та відео матеріали на цьому сайті представлені виключно в легальних плеєрах телеканалів або офіційних сторінках Youtube